Kutsikad

 

KutsikasERTÜ reklaamib kõikide retriiveritõugude pesakondi, kes omavad Eesti Kennelliidu või mõne muu riigi FCI poolt tunnustatud tõunnistust ning kes vastavad Eesti Kennelliidus kehtestatud tõu aretuse erinõuetele.

Inimesed, kes tunnevad huvi retriiverite vastu on teretulnud võtma ühendust ja pöörduma abi saamiseks tõuühingusse või otse kennelitesse ja meie retriiveriomanike poole. Kasvatajate kontaktid leiate menüüst. Kutsikaostjal soovitab tõuühing sõlmida ka ostu-müügilepingu lisa.

Vali tõug:

Lugemist enne labradori retriiveri kutsika võtmist:

Labradori retriiver

Sünd: 28.04.2015
Kutsikad: Vaba: 1 emane kaasomandisse
Adventurer's Rahmaninovs Concerto
Adventurer’s Rahmaninovs Concerto, EE & LT JCH

(PL JW’11, PL JCH SE U CH Seawind Polish Poker x EE JW & W’07 HySpire Jessica at Adventurers)

  • Puusad A/A, küünar 0:0, silmad: OK
  • prcd-PRA: puhas;
  • Näitustel: BIS1 JUN, BIS JUN 3, BIS 2, BIS 3, BIG 2
+
Perfect Sweet Dream Break Every Rule
Perfect Sweet Dream Break Every Rule, EE LV LT BALT JCH, EE LV LT BALT & FI CH, C.I.B

(EE JCH, EE LV LT & BALT CH Wizard´s Creek Vision In Black x EE LV LT & BALT JCH, BALT JW´09, LT CH & W´11 C.I.E Adventurer´s Vitis Labrusca)

  • Puusad A/A, küünar 0:0, silmad: OK;
  • Näitustelt: 2x BIG, 1x BIG 2, 4x BIG 3, 1x BIG 4, 1x BIS 3, 1x BIS 4, 1x BIS 5, BISS 2
  • Töö: sooritatud retriiverite tõukatse saagiga
Info: Planeeritava pesakonna ema sündis meie esimesest pesakonnast aastal 2010. Me ei ole hetkeksi kahetsenud oma valikut jätta koju kasvama just Muffins. Ta on toonud meile väga palju õnnelikke hetki ja võitusid näituseringis, naudib sära silmis ka retriiverile omast tööd saagiga ja on loomulikult meile ka suurepärane perekoer. Ootame seda pesakonda väga. Isaks oleme kutsikatele valinud oma noore, aga ülimalt edukalt näitusekarjääri alustanud Soomest pärit isase, kelle sugupuus on esindatud oma tõu parimad koerad USA-st ja mujalt. Kindlasti anname Bryanile võimaluse käppa proovida ka retriiveritele omases töös ja hakkame kevadel valmistuma tõukatseks.
Kutsikad kasvatame üles pideva valvsa pilgu all. Anname omalt poolt parima, et nad saaksid juba varasest east korraliku ja sotsiaalse kasvukeskkonna. Tutvustame neid erinevate inimeste ja teiste koertega. Üritame anda endast parima, et õpetada neid puhtust pidama kohe, kui nad on võimelised pesakastist väljas käima hakkama. Kevadisel pesakonnal on hea võimalus ka juba varakult hakata nautima koduhoovi rõõme ja päikesepaistet.
Kutsikad loovutame peale eakohast vaktsineerimist. Selleks ajaks on nad saanud korduvalt kasvamise ajal ussirohu kuurid, on mikrokiibistatud ja läbinud kliinikus üldise ülevaatuse. Kodust kaasa tuleb veterinaarpass, Eesti Kennelliidu tõutunnistus, kutsikapakk ühes sellega, mida peame vajalikuks kodust kaasa anda, kirjalikud hooldusjuhendid ja meiepoolse edaspidise abi nõustamisel ja kasvatamisel.
Loodame sellest pesakonnast ilusaid ja terveid oma tõu väärikaid esindajaid ja oleme eriti huvitatud võimalikest näituse-või mõne muu huvialaga kodudest. Loomulikult võib ka siis ühendust võtta, kui soovite lihtsalt pereliiget. Tõenäoliselt oleme huvitatud ka ühele emasele leidmast kaasomandikodu Tartusse või Tartu lähiümbrusesse. Kui tekkis huvi meie tulevase pesakonna kohta rohkem infot saada, siis olete oodatud meiega ühendust võtma.
Kasvataja:

Kennel Perfect Sweet Dream. Gredi Pikani.

+372 55 27 000, sweetchihua(at)hotmail.com Ülenurme, Tartumaa

koduleht

Lugemist enne kuldse retriiveri kutsika võtmist:

Kuldne retriiver

Sünd: 18.03.2015 / loovutus mai keskpaigas
Kutsikad: 5 emast ja 6 isast
Sodelight Curly Dominique
Sodelight Curly Dominique

(Kowalsko Lauro x Sodelight Bonito Sueno)

  • Puusad A/A, küünar 0:0, silmad: OK;
  • PRA 1 & 2: puhas
  • 3x EE JSERT, 1x LV JSERT, 1x SERT, 2x LV SERT, BIS-1 JUN, BIS-1; Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingu arvestuses “Aasta kauneim isane juunior 2013″
+
Star Light Son Best In Show
Star Light Son Best In Show, EST JCH

(MULTI CH Baikal du Bois de la Rayere x EST CH Magica Emi De Ria Vela)

  • Puusad C/B, küünar 0:0, silmad: OK;
Info: Kutsikad kasvavad peres, kus on veel lisaks kutsikate emale, 2 täiskasvanud koera (labrador ja kuldne retriiver), kass ja küülik. Kutsikad on harjutatud inimeste ja ümbritsevate helidega. Loovutuse ajaks on kutsikad saanud vajalikud ussikuurid, eakohased vaktsiinid, nad omavad mikrokiipi, EU passi ning loomulikult ka EKL tõutunnistust. Kaasa saavad uutesse kodudesse minnes kasvatusjuhendi ja stardipaketi esimesteks elunädalateks. Lisaks saab kutsikate uus omanik arvestada kasvataja ja Sodelight kenneli igakülgse abiga.
Kasvataja: Gülnara Nüganen.
+372 5 659 966 gybe17(at)gmail.com Valkla, Harjumaa
koduleht

Infot uuendati 30.04.2015.

Kommenteerimine on suletud.