27. juuli, 2004

BNS
24. juuli 2004

Läti kirjanik Maris Druva üllitab romaani Vladimir Putinist, kus Venemaa president on kujutatud multifilmitegelasena ning satub koos oma koera ja vene kunstitegelastega igasugu seiklustesse. “Romaanis tegutsevad koerad ja kassid. Putini koeral on raamatus väga oluline koht,” rääkis Druva BNS-ile, tuletades meelde, et Vene presidendi labrador sai hiljuti kutsikad.

Raamatus, mille põhjal on tulevikus kavas teha animafilm, on ka armukolmnurk: Putin, tähtsa diplomaadi tütar Žanna, kes töötab Maria teatris, ning Riiast pärit maailmakuulus balletitantsija Mihhail Barõšnikov. Druva kavatseb oma teose vene keelde tõlkida ja Venemaal turustada.

Raamatu “Ega ometi Putin?” presentatsioon toimub 2. augustil Riias Bolderaja rajoonis vana puumaja hoovis segumasina ümber. Kirjandushuvilistele pakutakse puskarit, luuletusi, laste joonistusi ja kohaliku räppari esinemist.

Maris Druva sündis 1950. aastal Venemaal, on õppinud kultuuri- ja kunstilugu. Tema sulest on ilmunud ka romaan “Ega ometi Barõšnikov?”, mis kajastab kuulsa tantsija ja tema koera seiklusi.

Categories: varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2011/09/28

Comments are closed.