18. oktoober, 2010

*** Koer on tagasi kodus (19.10.10) ***

Kuna: 17.oktoober 2010, päeval
Kus: Tallinnas Sõle selveri ees
Koer: 4-kuune must isane labradori retriiver, reageerib nimele Bonzu

Bonzu

Bonzu

Vargaks on üks asotsiaalide gruppi kuuluv umbes 25-30-aastane meesterahvas. Mehe tundemärgid: kasv u 165-170 cm, kandis tumesiniseid pakse pükse, valged tossud, seljas oli must jope, hallide varrukatega ja peas nokamüts. Videokaameralt oli näha, et algul mees mängis koeraga ja siis võttis ta endaga kaasa.

Politsei sõnul on nädala aja jooksul Pelgulinna ja Sõle rajoonis kaduma läinud veel neli koera ning mis on selle juures kõige hirmsam – politsei arvates kasutavad asotsiaalid neid koeri toiduks.

Kasvataja Mare Vinerfeld: ,,mida peab tundma kasvataja süda, kuuldes nii kohutavat lauset politseilt? Mida meie Bonzu sööb, joob, kus ta asub? Keldris, garaašis, kuuris, õues? Või on see õudus tõsi, mida politsei mainis? Ma kutsun appi kõiki koera ja kassi omanikke, kellel on vähegi võimalus aidata! Selveri videolõigust on kahjuks vähe kasu, sest politsei jaoks ei ole see piisav asitõend ja video salvestus antakse vaid kriminaalpolitseile orderi alusel. Kui julm see ka ei kõlaks aga need on seadused! Loomulikult oleme kurvad, et Bonzu uus omanik jättis ta üksi õue ootama 5 minutiks, kuni ostis talle poest keefiri, kuid kõik me teeme vigu ja sinna ei saa enam midagi parata. Viha ja pahurad mõtted ei aita meil tuua tagasi Bonzut enne, kui on hilja!”

Ootame abistajaid 18.10.2010 kell 19.00 Sõle Selveri ees

Koos alustame hargnemist koeraomanike juurde, kes jalutavad oma koertega, ning ka asotsiaalid ja seal kandis elavad inimesed võivad olla midagi näinud või kuulnud. Üksi või neljakesi ei suudaks me teha nii palju kui me suudaks teha näiteks kümne või viieteistkümne kaupa! Palun tule ja aita, sest iial me ei tea, millal me ise abi vajame!

Info:

Ruth ja Mare, tel +372 53 920 330, tel +372 56 469 131

Categories: leitud-kadunud koerad

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2011/09/28

Comments are closed.