27. aprill, 2011

Eesti Retriiverite Tõuühing kuulutab välja fotovõistluse parimate talvepiltide leidmiseks! Pilte hindab Mikko Ahti Soomest, kes on kahe tolleri omanik, verejälje kohtunik ja kaua-aegne fotohuviline.

Talvise fotokonkursi reklaam

Tähtajad

Fotode esitamise tähtaeg on 15. mai 2011.

Võistlusfotod palume saata e-mailile merle.holmberg@marinealutech.com. Võistluse tulemused kuulutatakse välja ERTÜ kodulehel ja facebookis.

Kes on osalejad?

Kõik, kes soovivad oma fotosid võistlusel näha, välja arvatud foto-toimkonna liikmed.

Arvesse lähevad vaid digifotod, mille pikema külje pikkus on maksimaalselt kuni 1000 pikslit ja mis on .jpg või .png formaadis. Iga osaleja võib saata kuni neli fotot (kaks per kategooria), varem samal võistlusel osalenud või teistel võistlustel auhinnatud või äramärgitud tööd ei tohi osaleda.

Saata tohib vaid neid pilte, mille autor ise ollakse.

Kes on pildil?

Retriiver(id) talvises keskkonnas. Fotol võib olla ka muid loomi-linde-inimesi. Foto ei tohi olla digitaalselt manipuleeritud (selle alla ei käi elementaarne heleduse, kontrasti ja tonaalsuse kontroll). Iga foto juurde võib saata ka koera nime, koera omaniku ja pildi saamise loo, mille pikkus on kuni 500 tähemärki.

Kategooriad

Võisteldakse kahes klassis:

  1. Parim portree
  2. Parim liikumiselt tabatud hetk.

Iga pilt võistleb vaid ühes kategoorias.

Fotode saatus

Korraldajatel on õigus auhinnatud fotosid tasuta avaldada Eesti Retriiverite Tõuühingu kodulehel, ajakirjas ja teistes trükistes. Kõiki võistlusele saadetud pilte võib tasuta kasutada Eesti Retriiverite Tõuühingu korraldatavatel näitustel ja muudel harivatel üritustel. Fotosid antud konkursile saates, on saatja neist tingimustest teadlik.

Auhinnad

Parima portreepildi kategooria võitja saab auhinnaks loomapoe kinkekaardi (Monica Merima poolt). Parima liikumiselt tabatud hetke autor saab auhinnaks tasuta tõukatse või tasemekatse treeningud (Reeli Kuhi-Thalfeldti poolt) ja diplomi.

Lisainfo:

Merle Holmberg, merle.holmberg@marinealutech.com.

Categories: ühing, varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/21

Comments are closed.