14. juuli, 2014

1. koht, autor Pille-Riin Sepp

Eesti Retriiverite Tõuühing kuulutab ühingu liikmetele vahel välja 2014.a. fotovõistluse parimate suviste piltide leidmiseks! Kohtunik on Karin Leht!

Võitjat peab auhinnaga meeles LoomaPlaneet!

Tähtajad

Fotode esitamise tähtaeg on 20. september 2014.

Võistlusfotod palume saata e-mailile merle.holmberg@marinealutech.com. Võistluse tulemused kuulutatakse välja ERTÜ kodulehel ja Facebookis.

Palume fotosid saates märkida:

  • kes on pildi saatja (eesnimi+perenimi)
  • ERTÜ liikmestaatus

Kes on osalejad?

Eesti Retriiverite Tõuühingu liikmed, kes soovivad oma fotosid võistlusel näha, välja arvatud foto-toimkonna liikmed.

Arvesse lähevad vaid digifotod, mille pikema külje pikkus on maksimaalselt kuni 1000 pikslit ja mis on .jpg või.png formaadis. Iga osaleja võib saata kuni kolm (3) fotot , varem samal võistlusel osalenud või teistel võistlustel auhinnatud või äramärgitud tööd ei tohi osaleda.

Pildi nimetamine

Palume pildid nimetada järgmiselt: “autori_eesnimi_perenimi_nr.faililaiend”, näiteks “mari_tamm_1.jpg” või “suvi_mari_tamm_2.png”.

NB! Saata tohib vaid neid pilte, mille autor ise ollakse.

Palume fotosid saates märkida:

  • kes on pildi saatja (eesnimi+perenimi),
  • kes on pildi autor (eesnimi+perenimi),
  • ERTÜ liikmestaatus.

Kes on pildil?

Retriiver(id) suvises keskkonnas. Fotol võib olla ka muid loomi-linde-inimesi. Foto ei tohi olla digitaalselt manipuleeritud (selle alla ei käi elementaarne heleduse, kontrasti ja tonaalsuse kontroll).

Kategooriad

Seekord võisteldakse ühes klassis: suvepildid. Fotol peab olema mõni retriiveri tõugu koer.

Fotode saatus

Korraldajatel on õigus auhinnatud fotosid tasuta avaldada Eesti Retriiverite Tõuühingu kodulehel, ajakirjas ja teistes trükistes. Kõiki võistlusele saadetud pilte võib tasuta kasutada Eesti Retriiverite Tõuühingu korraldatavatel näitustel ja muudel harivatel üritustel. Fotosid antud konkursile saates, on saatja neist tingimustest teadlik.

Lisainfo:

Merle Holmberg, merle.holmberg@marinealutech.com.

Categories: ühing

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/19

Comments are closed.