24. oktoober, 2003

11. oktoobril 2003 pidasid retriiverid koos omanikega sügispäeva Setumaal Kõverajärvel.

Kogunesime keskpäevaks Kõverajärvele. See on üks väga maaliline koht väikese järve ja hubase matkamajaga. Lahke pererahvas (Maria, Kertu ja nende vanemad) oli juba saunagi soojaks kütnud, tuled lõõmasid kaminates, olemine väga mõnus.

Alustuseks korraldati näidisnäitus, mis mõeldud algajatele näitusekäijatele. Anti soovitusi koerte paremaks esitlemiseks näitusel, et kuidas just konkreetset koera paremini näidata ning tema häid külgi maksimaalselt esile tuua. Nõuandeid jagasid ja koeri hindasid kuldsetel Mairi Siimon ja labradoridel Tiina Tiitus.

Evelin Heinlo juhendamisel said kõik huvilised proovida oma koera võimeid saaklinnu toomisel veest. Evelinilt sai vastuse ka kõikvõimalikele küsimustele oma koera koolitamise ja treenimise asjus.

Paar korda katkestasid tegevuse vihmahood, aga siis kogunesime oma mõnusasse ja sooja majakesse, kus sai tee ja kohvi kõrvale süüa saiakesi ja kuumi vorste (suur-suur tänu korraldajatele!), ajada toredat koerajuttu või vaadata videot päevasündmustest.

Nii mõnedki probleemid leidsid ühisel arutelul lahenduse, uuendati vanu ja sõlmiti uusi tutvusi, seda nii inimeste kui koertemaailmas.

Pildid: Maria Saarniit.

Categories: ühing

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2016/01/16

Comments are closed.