13. september, 2005

24. septembril algusega kell 12 toimub Saarjärvel sügispäev retriiveritele ja nende sõpradele (osaleja ei pea olema ERTÜ liige ega isegi mitte omama retriiverit või üldse koera – tulla võib ikka, kui huvi on).

Külla tuleb meile profifotograaf Väino Silm, kes õpetab pildistama loodust ja ning eelkõige koeri. Väino Silm tegutseb käesoleval ajal vabakutselisena, tagataskus on ta töökogemus SLÕhtulehes, Kroonikas, Eesti Päevalehes. Tema pilte on ilmunud paljudes Eesti ajakirjades ning lehtedes. Loomade pildistamise kogemus pärineb Väinol aga Tallinna Loomaaiast, kust ta töötas aastaid ametliku fotograafina.

Väino on ka ise koeraomanik. Väino lubas lihtsalt ja löövalt teha selgeks, kuidas pildistada nii, et välja tuleks just selline pilt nagu mõttes oli. Seega hulgaliselt praktilisi tehnilisi nõuandeid, nippe ja kõike seda, mida saab hea kogemusega inimeselt. Huvilistel kaamerad kaasa, mis tüüpi need iganes ka on! Mõelge valmis, mida tahate küsida – võtke maksimumi.

Huvilistele teeme näitusetrenni kuldsete retriiverite kasvataja Mairi Siimoni käe all, kes räägib uutest näitusereeglitest ning koera ettevalmistamisest näituseks.

Koerad saavad proovida ka pardi toomist veest, asjatundlikumate koerte ja koerajuhtide ettenäitamisel ning juhendamisel.

Toimuvad seltskondilikud võistlused liigutamise ja sooja saamise eesmärgil.

Koha peal saab sooja suppi, kohvi ja teed.

Osalustasu

100.- inimese pealt (nendele, kes võtavad osa ka fotokoolitusest) ja ülejäänutele 50.-. Tasuta alla 10 aastastele lastele.

Tasuda saab kohapeal. (Osalustasudest maksame maja rendi, sooja lõunasöögi ning fotograafi õpetuse eest.)

Kuidas kohale sõita?

Sõitke Põlvast läbi Värska poole, kuni PARTSI asulani, mis tuleb umbes 7 km pärast. Enne Partsit on suur silt PERI Põllumajandusühistu.

Pärast Partsi asula silti , umbes 200m pärast tuleb ristmik. Sealt pöörake paremale – viit näitab Saarjärve poole 1,5 km.

Sõitke mööda kruusateed, ärge esimesest Saarjärve poole näitava viida juurest ära pöörake, vaid minge umbes 1km veel edasi, kuni metsa lõpuni.

Vasakul paistab juba järv ning kui kivimüürid paistma hakkavad, siis kohe varst keerake müüride vahel asuvatest väravatest sisse. Sinna paneme üles ka teeviida.

Info: 53 457 359 – Kertu

Categories: ühing, varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2011/04/28

Comments are closed.