3. november, 2019

ERTÜ kalendri pildid valitud!

18.novembril läks ERTÜ 2020.aasta kalendri jaoks mõeldud fotokonkurss lukku ja selgusid uue aasta kalendritüdrukud ja -poisid.

Kalendrisse pääsenud pilte www.facebook.com/pg/eestiretriiverid/photos/?tab=album&album_id=3345895665485923">vaata siit Facebooki albumist.

Kalendri tellimine:

Kalendri tellimissoov saada e-mailile ertykonkurss(ät)gmail.com koos maksekorraldusega (nii saame kiiremini kalendri sinu poole teele panna)

Kalendri hind on 10€.
Lisandub postikulu valitud pakiautomaati või lihtkirja tasu (3€).

Tasuda palume ERTÜ arveldusarvele:
Eesti Retriiverite Tõuühing MTÜ
SWEDBANK EE842200221014171209
selgitusse lisada “Kalender 2020“

NB! Konkursi võitjatega võtame ise ühendust ja saadame sponsori poolt kingipaki ja ühe tasuta kalendri vastavalt soovitud kohta.

Järgmise konkursini!

 

Fotokonkursi reeglid

  • Konkursile võib esitada vaid fotosid, mille autor ise ollakse.
  • Autor ei pea olema ERTÜ liige.
  • Üks autor võib esitada kuni 3 pilti.
  • Fotol peab olema kujutatud retriiveri tõugu koera (labradori retriiver, kuldne retriiver, siledakarvaline retriiver, kiharakarvaline retriiver, chesapeake bay retriiver ja/või nova scotia retriiver).
  • Fotoga kaasa tuleb lisada foto autori nimi, pildil oleva koera/koerte tõug ja koera ametlik nimi, mis on tõutunnistusel.
  • Esitatud foto suurus peab olema vähemalt 1MB ning formaat .jpg, .jpeg või .png.
  • Esitatud fotod peavad olema horisontaalis (landscape).

Kuhu saata?

Fotod tuleb saata e-posti aadressile ertykonkurss(ät)gmail.com hiljemalt 09.11.2019

Fotode esitamiseks võib saata ka lingi fotode veebiaadressile (nt. Dropbox vms).

Hääletamine

Konkursile esitatud fotodest, olenevalt laekunud piltide arvust, valivad korraldajad välja ~30 parimat pilti, mis lisatakse ERTÜ Facebooki lehele kõigile vaatamiseks ja hindamiseks (hiljemalt 11.11.2019).

Hääletus on anonüümne – pildi autor ja pildil oleva koera/koerte nimi avaldatakse peale hääletuse lõppu – ja toimub kuni 17.11.2019

Suurima häälte arvuga (like’dega) 11 fotot lähevad ERTÜ 2020.a kalendrisse. Lisaks saab koha kalendris ka sponsori lemmikfoto (12).

Kaanefoto valivad korraldajad (13). Igalt autorilt läheb kalendrisse AINULT üks suurima häältearvuga foto.

Auhinnad

Iga kalendrisse pääseva foto autor saab auhinnaks ERTÜ 2020. aasta seinakalendri ning koerale kingituse meie sponsorilt, lemmikloomapood MINU KOER.

NB!

Korraldajad jätavad endale õiguse mitte lubada konkursile hindamiseks pilte, mis on madala kvaliteediga või vales formaadis või millega ei kaasne reeglites nõutud informatsiooni foto autori ning pildil oleva koera/koerte kohta.

Konkursil osaledes nõustud, et ERTÜ võib konkursile esitatud fotosid tasuta kasutada oma kodulehel, Facebooki lehel ning Facebooki ürituste juures.

Categories: ühing

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2022/10/18

Comments are closed.