Ühingu esimees.

Monica. Foto: Margus Merima

Monica. Foto: Margus Merima

Minul oli õnne kasvada üles koos koeraga. Esimene labrador liitus meie perega ligi tosin aastat tagasi ning koos kõigi järgnevatega kokku elab koos meiega praegu kümme erinevas vanuses labradori retriiverit. Meie kennelis sündinud kutsikad kannavad ühist „perekonnanime“ Elvendor.

Esimene labrador Muff on meid käppapidi juhatanud nii näituste, treeningute kui retriiveri tõuomase töö juurde. Tänu koertele on meie sõpruskond täienenud erakorsete inimestega ning ka koertega üle maailma. Abikaasa Margusest sai tänu meie koertele jahimees.

Olen läbinud retriiverite koolitajate baaskursuse ning kasutanud saadud teadmisi ennekõike oma koerte koolitamisel: tõukatsed on sooritatud enam kui pooltel meie koertest, nad omavad ka linnujahi kogemust.

Oma suurimaks töövõiduks ERTÜs loen esimeste ametlike tõukatsete toimumist aastal, osalemist erinäituste korraldamisel ja ühingu tegevuse korrastamisel. Labrador on kindlasti koer, kes on teinud pesa minu südamesse.

Koerad, loomad üldse ja loodushoid on teemad, mis mind sügavalt puudutavad. Koeratalu MTÜ kaudu oleme koos abikaasaga andnud oma pisikese panuse, et mõni hüljatud koer saaks endale uue võimaluse heas kodus.

ERTÜ juhastusse on mind valitud alates aastast 2006. Perioodil 2008-2012 täitsin ka esimehe ülesandeid.

Viimane uuendus: 2018/06/18