31. mai, 2013

ERTÜ logoHea Eesti Retriiverite Tõuühingu liige, anname teada, et 1. juunil 2013.a. kell 18:00 toimub Tallinnas, Fahle restoran-kohvikus (asukohaga Tartu mnt 84A, Tallinn) Eesti Retriiverite Tõuühingu (edaspidi ERTÜ) üldkoosolek.

Üldkoosoleku päevakord on järgmine:

  1. ERTÜ 2012.a. majandusaasta aruande kinnitamine;
  2. Revisjonikomisjoni aruande kinnitamine;
  3. Retriiverite tõu- ja tasemekatse reeglite muudatuste tutvustamine ja arutelu;
  4. Retriiverite katsekohtunike statuudi kehtestamine;
  5. Retriiverite töötšempioni tiitli statuudi kehtestamine;
  6. Labradori retriiverite aretuse erinõuete muutmine pärilike silmahaiguste uuringutulemuste kehtivusaja osas;
  7. R. Kuhi-Thalfeldti juhatuse liikme kohalt tagasikutsumine ja uue juhatuse liikme valimine;
  8. Vaba arutelu.

Palun tule ja anna oma panus ERTÜ tegevusse ja eesmärkide täideviimisesse. Juhul, kui Sa soovid kandideerida juhatuse liikmeks või tead soovitada sobivat kandidaati, palun teata sellest e-posti aadressil juhatus@retriiverid.ee. Kandidaate registreeritakse ka kohapeal.

Päevakorra nimetatud normatiivaktide projektidega on võimalik tutvuda alates 25.05.2013.a. ERTÜ kodulehekülje vahendusel:

Tuletame meelde, et ERTÜ põhikirja kohaselt on üldkoosolek otsustusvõimeline, kui selles osaleb vähemalt ¼ ühingu liikmetest. Seega on Sinu osavõtt väga oluline.

Kui Sul ei ole võimalik üldkoosolekul osaleda, palun anna enda esindamiseks allkirjastatud originaalvolikiri (blankett) ühingu liikmele, kes üldkoosolekul osaleb või saada volikiri aadressil Salu tee 7, Tabasalu 76901, Harku vald, Harju maakond.

Aktiivset osavõttu soovides,

ERTÜ juhatus

Categories: ühing

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2013/05/31

Comments are closed.