16. aprill, 2004

7. ja 8.mai 2004. Koolitajad Maija ja Mika Lappalainen kennelist Jummi-Jammi Soomest. Maija ja Mika on labradoridega tegelenud 14 aastat, hetkel on neil oma kodus seitse labradori.

7. mail kell 19:00 LOENG „Tõukatse korraldamine ja koera ettevalmistamine tõukatseks“
Toimumiskoht: Tallinn, Pronksi 19, If peahoone (Stockmanni vastas). Kuna uks on lukus ja maja valve all, siis koguneme ukse juures ja saame korraga majja sisse.

8. mail TREENING METSAS KOOS KOERGA
Toimumiskoht: Tallinna lähistel, Vääna metsas – täpsed juhtnöörid eelmisel päeval loengu lõppedes. Vaata kaarti! Esimesed kaks 4-liikmelist gruppi alustavad kell 9.00 – gruppidesse jagamine toimub loengu lõpus.
Osaleja koos koeraga proovib läbi tõukatse kõik etapid, saab koolitajalt tagasisidet ja juhtnööde, mida ja kuidas oma koerga veel harjutada. Omanikud peavad olema eelnevalt tutvunud tõukatsete reeglitega – soovitav on osaleda eelmisel õhtul teoorialoengus.
Metsatreeningul on mõtet osaleda nende koertega, kes võtavad lindu – on valmis elutut lindu suus hoidma, seda tassima, otsima.
NB! Koer peab olema terve ja nõuetekohaselt vaktsineeritud.
NB! Kes soovib, võib metsatreeningut tulla pealt vaatama ilma koerata.

REGISTREERIMINE:
Monica Sikk GSM 52 72082, monica@montreal.ee
NB! Metsatreeningul osalejate arv on piiratud (15 koera) ja see hulk on juba täis, vabu kohti on teoorialoengusse ning samuti saab tulla metsatreeningule pealtvaatajaks.
Kes seekord ei pääsenud metsatreeningule, andke enda huvist teada ja jätke oma kontaktandmed – korraldame peagi järgmise koolituse.
Seejärel tasuda osalustasu ERTÜ arveldusarvele: HANSAPANK a/a 22 101 417 1209
Selgitusena palume märkida: osavõtutasu T (teooria) või T + M (teooria+ metsatreening koerga) või P (pealtvaataja metsatreeningul) + osaleja nimi

LISAINFO:
Evelin Heinlo GSM 5098172

Categories: töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/19

Comments are closed.