4. august, 2010

Aeg: 28.august 2010
Koht: Järveotsa järv Harjumaal, Ellamaa lähistel
Kohtunik: Koit Latik (Eesti)

Abiline lindu viskamas

Abiline lindu viskamas

Harjutuskatse on suurepärane võimalus selgitamaks välja oma koera tugevad ja nõrgad küljed enne 18.–19.septembril toimuvat ametlikku tõukatset (kohtunik Risto Aaltonen Soomest).

Oodatud on kõik, kes tahaks proovida oma koera oskusi ning ka need, kes kord juba tõukatse läbinud. Harjutuskatse viiakse läbi täpselt nii nagu ametlik tõukatse: on veetöö, maastikust otsimine ja jälg. Kasutatakse samalaadset saaki nagu tõukatsel: parte, faasaneid ja küülikut. Dummykatsele minejatele kasutatakse dummysid. Võimalik harjutada oma koera ka püssilasu ja paadiga.

Osalustasu

  • ERTÜ ja EKRÜ liikmetele 350.- eek
  • Kõigile teistele 450.- eek

Katsel abilistena kaasategevatele soodustus koera registreerimistasus. Osavõtumaks tasuda Eesti Retriiverite Tõuühingu arvele nr 221014171209, selgitusse kirjutada „oma nimi/harjutuskatse 2010″.

Registreerumine

Harjutuskatsele registreerumine toimub kuni 24.augustini või seni kuni kohti jätkub. Osaleda saab maksimaalselt 16 koera.

Osalemiseks palun saata andmed koera nime, koerajuhi nime ja telefoni numbri kohta ning maksekorralduse koopia e-mailiga aadressil reeli.kuhithalfeldt@mail.ee. Palun kontrollige, kas teie paberid on kohale jõudnud!

Info

Reeli, tel: 51 86 241, e-mail: reeli.kuhithalfeldt@mail.ee

Categories: töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2011/09/28

Comments are closed.