9. juuli, 2014

ERTÜ koos koolitaja Riin Kooli-Kõnnussaarega korraldab Tallinnas retriiverite tõukatse algkoolituse juulis ja augustis. Koolitus koosneb neljast korast. Esimesel korral räägitakse tõukatse ja retriiveri algupärase töö koolituspõhimõtetest, edaspidised kolm korda tehakse praktilisi harjutusi.

Koolitus on sobilik algajatele koertele ja koeraomanikele, kes soovivad koolitada oma koera eesmärgiga sooritada tõukatse või õppida algteadmisi praktiliseks retriiveri jahitööks.

Oodatud on kutsikad alates 5. kuust ning vanemad koerad. Praktilistesse tundidesse on lubatud kuni 7 koera, kuulajate arv on piiranguta.

Koolituse esialgne kava:

  • 23.07 – teooria loeng
  • 30.07 – harjutused vees
  • 20.08 – harjutused maastikul
  • 27.08 – harjutused maastikul ja jälg

Esialgse plaani kohaselt algavad tunnid kell 18:00.

Hinnad

NB! Koertega osalejate kohad on hetkel täis saanud! Vabad on kohad kuulajatele. Piisava huvi korral on võimalik planeerida kuulajatele eraldi lühemad harjutustunnid peale ametlikke tunde.

ERTÜ liikmetele:

  • koeraga – 40 EUR kogu algkoolitus, 15 EUR individuaalsed praktilised tunnid, 5 EUR teooria.
  • kuulaja – 20 EUR kogu algkoolitus, 5 EUR üksik tund

Mitteliikmetele:

  • koeraga – 60 EUR kogu algkoolitus, 20 EUR individuaalsed praktilised tunnid, 10 EUR teooria.
  • kuulaja – 40 EUR kogu algkoolitus, 10 EUR üksik tund

Registreerimine:

Registreerimiseks palun kirjutada aadressil aet(ät)mercurial.pri.ee. Kirja lisada kas soovite osaleda koeraga (tõug, vanus) või koerata ning kui te ei soovi osaleda kogu koolitusel siis millistes tundides osalete.

Osalemistasu tuleb tasuda Eesti Retriiverite Tõuühing MTÜ pangaarvele: SWEDBANK EE842200221014171209. Selgitusse palume lisada “Tõukatse algkoolitus, Eesnimi Perenimi”.

[related-posts]

Categories: koolitused, töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.