19. august, 2015

ERTÜ on otsustanud viia koolituste ja katsete tegevuse Tallinna lähistelt Eestimaa muudesse looduskaunitesse kohtadesse. Esimene koolitusnädalavahetus toimub Pänumaal, looduskauni Kaisma Puhkealal. Huvilistel oleks võimalik harjutada ja saada kasulikke näpunäiteid tõukatsel ja tasemekatsel osalemiseks. Eelnev kogemus ei ole oluline, kõik huvilised on oodatud!

Koolitajaks on Eesti esimene tõukatse kohtunik ja Nova Scotia retriiverite kasvataja (kennel Cloudburst), Riin Kooli-Kõnnussaar. Koht: Kaisma Puhkeala, Pärnumaa, www.puhkeala.ee. Info: Riin Kooli-Kõnnussaar +372 5 179 316.

Kava

  • Laupäeval – 12. septembril tõukatse harjutuskatse (osaleda saab kuni 16 koera – kohad on täis; saab osaleda veel kuulajana ja koerale saaki tutvustada)
  • Pühapäeval – 13. septembril tasemekatse harjutuskatse (osaleda saab kuni 10 koera)

Võimalus harjutada oma koeraga tõu- ja tasemekatse elemente ning saada kasulikke näpunäiteid koera koolitamisel. Harjutuskatse kujutab endast päriskatset kus koerajuhil on võimalus läbida koeraga kõik katse osad: vee- ja maastikutöö ning jälg. Erinevus on ainult see, et koerale antakse rohkem aega ja võimalusi ning aidatakse kohtades, mis vajaksid parandamist.
Õhtul, peale katset, toimub vaba arutelu, kus analüüsitakse katsel toimunut ja saab esitada küsimusi ning saada nõuandeid edsiseks koolituseks.

NB! Tõukatse harjutuskatsel osalemiseks peaks koeral olema olemas põhikuulekus ning koer ei tohiks saaki näha siiski esimest korda. Selliste koertega tasuks tulla pigem õhtusele arutelule, kus saab ka koera saagiga tutvustada.

Tasemekatse harjutuskatsel osalemiseks peab koer olema eelnevalt läbinud tõukatsed.

Ööbimine

(Kohad on täis) Ööbida on võimalik saunamaja kõrval soojakusse ehitatud toas – 8 kohta: laiade 2-inimese madratsitega narid 8 inimesele, tekid-padjad kohapeal olemas, linad tuleb ise kaasa võtta. Parem isegi magamiskott, on soojem.

Tasuta telkimise võimalus!

Toitlustus

Kaks võimalust: kas ühineda kohapealt tellitava toitlustamisega või võtta kaasa oma toit. Grillimiskoht on saunamaja kõrval, endal tuleb grillsüsi kaasa võtta. Õues varju all on suur külmkapp mida saab kasutada.

Kohapealt võimalik tellida:
Laupäeva õhtul õhtusöök (kalasupp pirukatega) ja pühapäeva hommikul hommikusöök (puder ja …). Lõunapausi vahepalad on ERTÜ poolt.

Registreerimine ja tasud

Tõukatse harjutuskatse (12.09.) kohad on täis. Samal päeval saab osaleda veel kuulajana ja koerale saaki tutvustada.

Registreerimine kuni 7. septembrini, ERTÜ koduleheküljel või riin.kooli@gmail.com.
Info: Riin Kooli-Kõnnussaar +372 5 179 316.

NB! Osalustasu maksmine toimub peale korraldajalt kinnituse saamist! (St. kas kohti on)
Osalustasu maksta seejärel Eesti Retriiverite Tõuühingu arveldusarvele Swedbank EE842200221014171209.

Tasu

<table >

 ERTÜ ja teiste retriiveri klubide liikmedteisedÜks päev koos koeraga

35 €

45 €

Mõlemad päevad koos koeraga

50 €

60 €

Kuulaja, ei osale katsel

10 €

20 €

Ööbimine toas

10 €

20 €

Söök komplekt

10 €

10 €

Õhtusöök

6 €

6 €

Hommikusöök

4 €

4 €

Registreerumine

*** Tõukatse harjutuskatse (12.09.) kohad on täis. Samal päeval saab osaleda veel kuulajana ja koerale saaki tutvustada.

Asukoht

ERTÜ on otsustanud viia koolituste ja katsete tegevuse Tallinna lähistelt Eestimaa muudesse looduskaunitesse kohtadesse. Esimene koolitusnädalavahetus toimub Pänumaal, looduskauni Kaisma Puhkealal.

Meie käsutuses on järve kaldal asuv saunamaja koos saunakütmise ja pesemisvõimalusega. Saunamaja eesruumis on piisavalt ruumi kamina ees istumiseks. Terrassil istumise kohad on halva ilma korral vihma eest kaitstud. Õhtune arutelu toimub vajadusel kõrvalhoone päikeseterrassil, mis on lükatavate klaasseintega-ustega suur ruum, kus on lauad-toolid, vaatega järvele.

[related-posts]

Categories: tasemekatse RTT, töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/26

Comments are closed.