10. märts, 2011

PartTreeningud toimuvad Tallinna ja Tartu lähistel ning sobivad nii kevadel kui ka sügisel toimuvaks retriiverite tõukatseks või jahikatseks valmistumiseks kui ka koerale lihtsalt tõuomase tegevuse pakkumiseks.

Ajakava (Tartu, Tallinn)

2. aprill – tõukatse koolitus Tartus, I osa (koos Kristina Mägiga). Lihtsad harjutused dummydega, tutvumine saagiga, harjutused saagiga. Juhul kui registreerub vähemalt 5 koera, toimub eelneval õhtul ka teoorialoeng.

3. aprill – tasemekatse koolitus Harjumaal (koos Koit Latikuga). Teoorialoeng, tasemekatseks vajalike harjutuste tutvustamine, harjutused nii dummyde kui ka saagiga.

17. aprill – tõukatse koolituspäev Harjumaal (koos Pirgit Paiga). Teoorialoeng, lihtsad harjutused dummydega, tutvumine saagiga, harjutused saagiga.

16.aprill – võimalik Tartus teha dummytrenni Kristina Mägiga, et tegeleda dummyde kandmise ja loovutamise probleemidega ning harjutada otsimist. Sellel treeningul osalemiseks võtta ühendust Kristinaga,  krissukk@gmail.com või tel 53 461 407.

24. aprill – tõukatse koolitus Tartus II osa (koos Kristina Alekandiga). Harjutused saagiga, tekkinud küsimuste lahendamine. Osalemistasu on 15€, mille saab tasuda kohapeal. Plaanis on teha harjutusi sarnaselt tõukatsel toimuvaga – veetöö, otsinguala ja jälg. On väga oluline, et vahepeal harjutaksite toomist ja et koer tooks dummy või mõne muu eseme omanikule tagasi. Samuti tuleks koerale õpetada otsimist, et koer oskaks otsida vähemalt 3 eset. Koolituspäeva lõpus on plaanis lühike tasemekatse koolitus (võistlusala juba tõukatse läbinud koertele), mis algab teoorialoenguga, kus selgitan kuidas see katse välja näeb ning mille poolest erineb tõukatsest. Seejärel teeme ka paar lihtsat suunamis- ja markeerimisharjutust.

Algajate kava:

  • harjutused dummydega – hoidmine, loovutamine jne,
  • otsing maastikult,
  • veetöö,
  • jäljetöö,
  • tutvumine saagiga.

Edasijõudnud

Samuti toimuvad ühistreeningud edasijõudnutele, s.t koertele, kes on juba tõukatse läbinud ning sooviksid koos treenida kas tasemekatseks või Working Testiks (WT).

  • juhtimisharjutused – suundade õpetamine, peatamine,
  • markeerimisharjutused,
  • vilekäsklused,
  • harjutused erinevates maastikes.

Treeningutele registreerumine

Reeli Kuhi-Thalfeldt, reeli.kuhithalfeldt@mail.ee. Registreerumiseks on vajalik koerajuhi nimi, e-maili aadress ja tel.nr., koera tõug, koera nimi ja vanus. NB! Anna teada milised on koera eelnevad oskused ning mida soovitakse harjutada.

Lisainfot saab telefonil +372 51 86 241.

[related-posts]

Categories: töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/19

Comments are closed.