18. august, 2010

9.septembrist alustab 2 uut gruppi Kodukoera põhikoolituse kursusega.

Avaloeng (ilma koerata) toimub 9. septembril kl 19-21. Kummaski grupis on kuni 6 koera. Üks grupp käib koos 1 kord ja teine 2 korda nädalas.

Lähema info leiad kodulehelt: null. Liitumissoovi või küsimuste korral palun võtta ühendust meilitsi: krissukk@gmail.com Põhikoolitus sisaldab põhiliste käitumiste ja nende vihjete õpetamist, mis igal koeral elus vaja võib minna. Näiteks istu, lama, seisa, lõdvas rihmas käimine, juurdetulek. Koerad õpivad ka näiteks vihje peale pessa minema ning ninaga käele järgnema.

Lisaks saavad omanikud infot tavalisemate probleemkäitumiste ennetamiseks ning teavet selle kohta, kuidas korraldada oma elu koos koeraga nii, et see oleks mõlemale poolele võimalikult rahuldust pakkuv. Tundides saab omanik õppida ka, kuidas oma koerale toredaid trikke õpetada.

See kursus on mõeldud kutsikatele alates 5. elukuust. Kursus sobib ka vanemale koerale, kellega pole varem koolis käidud ega tööd tehtud.

Categories: kuulekus

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2018/10/13

Comments are closed.