23. september, 2010

Huvilistel eelnevalt e-maili teel registreeruda: krissukk@gmail.com.
Aeg: alustab 2 gruppi – üks grupp käib koos 2 korda (E, N) ja teine grupp 1 kord (E) nädalas. Esimene kord on esmaspäeval, 18. oktoobril (loeng ilma koerata), mis kestab 2 tundi (kl 19-21). Edaspidi toimuvad tunnid ühel rühmal E ja N kl 19-20, teisel E 20-21. KPK kestab kokku 12 tundi.
Treener: Kristina Mägi
Koerte arv: kummaski grupis on max 6 koera
Hind: kutsikakooli läbinutele on kursuse hind 1030 EEK (muidu 1100 EEK)
Info: null

Kellele ja milleks see kursus mõeldud on?

Kursus on mõeldud kutsikatele alates 5. elukuust. Kursus sobib ka vanemale koerale, kellega pole varem koolis käidud ega tööd tehtud.

Põhikoolitus sisaldab põhiliste käitumiste ja nende vihjete õpetamist, mis igal koeral elus vaja võib minna. Näiteks istu, lama, seisa, lõdvas rihmas käimine, juurdetulek. Koerad õpivad ka näiteks vihje peale pessa minema ning ninaga käele järgnema.

Lisaks saavad omanikud infot tavalisemate probleemkäitumiste ennetamiseks ning teavet selle kohta, kuidas korraldada oma elu koos koeraga nii, et see oleks mõlemale poolele võimalikult rahuldust pakkuv.

Tundides saab omanik õppida ka, kuidas oma koerale toredaid trikke õpetada.

Kursuse kohta loe lähemalt null! Samuti loe kursusele null kohta!

Categories: kuulekus, sotsialiseerimine, töö ja koolitus

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2019/09/20

Comments are closed.