15. august, 2014

ERTÜ korraldab kohtunik/koolitaja Risto Aaltoneniga Soomest retriiverite tõukatse saagiga ja tõukatse dummydega kohtunike põhikursuse 17.-19. oktoobril Tallinnas ja Harjumaal! Koolitusele on oodatud osalema kõik lähiaastatel retriiveite tõukatsete kohtunikuks saamisest huvitatud isikud. Kohtunikuks saamise eeltingimused leiab EKL retriiverite katsekohtunike statuudist.

Tegemist on esimese retriiverite katsete kohtunike põhikursusega Eestis. Seekordne põhikursus on tõukatse saagiga ja tõukatse dummydega kohtunike põhikursus. Kui osalejal ei ole põhikursuse lõpuks sooritatud EKL kohtuniku baaskursuse eksam või on täitmata mõni muu kohtunikuks saamise eeltingimus, siis ei ole võimalik alustada kohtunikuna stažeerimist enne kui vajalikud eeltingimused on täidetud. Põhikursusel võib aga siiski osaleda ning eksami sooritada, sooritus jääb ootele kuni ülejäänud tingimused on täidetud.

Praktiliseks osaks otsime ka kuni 10 koera, kes on vähemalt 8 kuud vana ning ei ole veel edukalt sooritanud tõukatset. Kui olete nõus oma koeraga kohtunike koolitusele appi tulema siis palun kirjutage aet(ät)mercurial.pri.ee aadressile oma koera vanus ja tõug. Praktikapäev toimub Ellamaal.

Koolituse esialgne kava

17.-18.10 – teooria

18.-19.10 – praktika

19.10 – eksam

Hind

ERTÜ ja partnerklubide liikmetele:

  • põhikursus ja eksam – 100 eurot

Mitteliikmetele:

  • põhikursus ja eksam – 150 eurot

Registreerimine

Registreerimiseks palun saatke e-mailile aet(ät)mercurial.pri.ee oma nimi ning kontakttelefon ja maksekorralduse koopia hiljemalt 10. oktoobriks.

Osalemistasu tuleb tasuda Eesti Retriiverite Tõuühing MTÜ pangaarvele: SWEDBANK EE842200221014171209. Selgitusse palume lisada “Kohtunike põhikursus, Eesnimi Perenimi”.

Categories: koolitused, töö ja koolitus, tõukatse

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.