11. märts, 2011

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) koostöös paljude kliinikute ja peatoetaja Royal Caniniga korraldavad alates 28. veebruarist kampaaniat, mille raames on loomaomanikul võimalik oma kass (või koer) steriliseerida/kastreerida. Kevadkampaaniaga on liitunud 50 kliinikut üle Eesti. Paljudes kliinikutes soodushinnad. Registreerimine operatsioonidele toimub vahemikus 28.02 – 31.03.2011 ja operatsioonid toimuvad 21.03-15.05.2011.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

Registreerimine operatsioonidele toimub Eesti Loomakaitse Seltsi kodulehel www.loomakaitse.ee (avada uudis, klõpsa lingile “Täida ankeet siin”). Registreerida ja täiendavat infot saab kampaania telefonilt 55 505 009. Peale ankeedi täitmist võta juba järgmisel päeval ühendust kliinikuga, kuhu oma lemmiku registreerisid. Operatsioonid toimuvad 21.03 – 15.05.2011.

Kampaania eesmärgiks on:

  • juhtida ühiskonna tähelepanu lemmikloomadele seonduvatele probleemidele,
  • tõsta teadlikkust loomade heaolu parandamiseks,
  • kutsuda inimesi üles oma lemmiku eest paremini hoolitsema, neid steriliseerima/kastreerima, et ennetada hulkuvate loomade arvu kasvu ja soovimatutest järglastest vabanemist julmal viisil,
  • vähendada hulkuvate loomade arvu tänavatel.

ELS on veendumusel, et kasside/koerte steriliseerimine ja kastreerimine on üks tõhusmaid ennetusmeetodeid hoidmaks ära tuhandete soovimatute järglaste sündi, tänavale sattumist ja ennetada loomade väärkohtlemist (uputamine, hülgamine jne)

ELS paneb loomaomanikele südamele, et tema lemmik ja tema järglased on omaniku vastutusel.

Eelmisel aastal korraldatud kampaania raames steriliseeriti ja kastreeriti üle 2500 kassi.

Kampaaniainfo levitamisel on abi pakkunud üle poolesaja omavalitsuse ja Tallinna linnaosavalitsused, kes on abistanud plakatite üles panemisel kohalikus piirkonnas, avaldanud artikli omavalitsuse kodulehel ja piirkonnalehes.

Põhjalik info kampaania kohta.

Merli Jürisoo
Kampaania eestvedaja
Eesti Loomakaitse Selts

Categories: tervis, varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2011/04/05

Comments are closed.