3. August, 2019

Kuldsete retriiverite erinäituse ajal, samuti 17.-18. augusti Luige rahvusvaheliste näituste ajal on võimalik soodushinnaga saata geeniteste Laboklini laboratooriumisse.

Lisainfo:


Proovimaterjaliks sobib nii veeniveri kui põsekaabe. Veenivere võtmiseks käppa pügada ei ole vaja. Põsekaape võtmisel tuleb arvestada, et koer peab olema eelnevalt 2 tundi söömata, et analüüs ei saastuks võõra valgulise materjaliga. Proovid võtan erinäituse ajal koha peal, eelnevalt kusagil mujal võetud proove ei saa sama ürituse raames saata. Proovivõtu eest lisandub 15.- eurot. Saadan proovid Laboklini ise, saatekulu on proovivõtu hinna sees. Muid kulusid ei kaasne. Enne proovi võtmist loetakse kiip.

Maksmine proovivõtu eest (15.- eur) toimub koha peal sularahas. Analüüside eest saadab Laboklin teile arve, vastused saate peale arve tasumist. Vastus tuleb teile meili teel, sama vastus saadetakse automaatselt EKL büroosse, kus need kantakse EKL registrisse. Eraldi sertifikaate tulemuste EKL registrisse kandmiseks tellida vaja ei ole. Kui siiski soovite sertifikaati paberil (kuhugi mujale kui EKL esitamiseks), tuleb see tellida koos analüüsidega. Sertifikaate on võimalik tellida ka hiljem. Sertifikaat maksab 7.56.-

Info: janne@orrokliinik.ee ja tel. 5855 2020 (tööajal)

Categories: optigen test, tervis
Viimane uuendus: 2019/08/03

Comments are closed.