28. september, 2011

Olete oodatud vaatama 1. ja 2.oktoobril Läänemaal Allikajärvel toimuvat tasemekatset. Kohtunikuks on Antti Nurmi Soomest. Pealtvaatajatele tasu ei ole.

Katsel osaleb kokku 18 koera – 9 koera ALG-, 5 koera AVA- ja 4 koera VÕIT-klassis. Neist 8 koera on Soomest, 7 Eestist, 2 Leedust ja 1 Lätist.

Laupäeval, 1.oktoobril

Katse kolmele ALG + kõigile VÕIT-klassi koertele. Katse algab kell 14:00.

Pühapäeval, 2. oktoobril

Katse kuuele ALG + kõigile AVA-klassi koertele. Katse algab kell 9:00 ALG-klassiga ning AVA-klassi algusajaks on planeeritud kell 13:00.

Katse asukoht

Katse toimub Allikajärve ääres, mis on Tallinna kesklinnast ligikaudu 85 km ja 1,5 tunni sõiduaja kaugusel.

Perakülast alates peaks olema viidad tee ääres.

Tallinna poolt tulles: Keila-Haapsalu maanteelt keerata Harju-Ristile, läbi Vihterpalu ja Nõva. Paar km peale Nõva asulat Peraküla ja Nõva maastikukaitseala sildi juurest keerata paremale. Seejärel sõita 2 km kruusa- ja osaliselt ka munakiviteed ning peale Peraküla keerab kitsas munakivitee vasakule järve äärde.

Haapsalu poolt tulles: Keila-Haapsalu maanteelt Linnamäel keerata Riguldi-Nõva suunas ja 20 km pärast Riguldi ristmikult keerata paremale. ~10 km kruusatee järel jõuate Peraküla ristmikule ning Peraküla ja Nõva maastikukaitseala sildi juurest keerata vasakule. Seejärel sõita 2 km kruusa- ja osaliselt ka munakiviteed ning peale Peraküla keerab kitsas munakivitee vasakule järve äärde.


View Larger Map

Lisainfo

Reeli Kuhi-Thalfeldt, tel +372 51 86 241.

Loodame katse päevadeks kaunist sügisilma!

Categories: tasemekatse RTT, töö ja koolitus, tulekul

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2014/10/16

Comments are closed.