13. detsember, 2010

Eestist pärit retriiverid tegid taaskord suurnäitusel ajalugu…

Labradori retriiver MY BRAND ESPIRIT (13.kuune, juuniorklass) on uus Soome Võitja’2010Soome Juuniorvõitja’2010, olles ühtkasi veel ka Tõu Parim, sai FIN SERT-i ning oli lõppkokkuvõttes Rühmavõistluse IV. Labradore osales kokku 66 koera; tõugu hindas Alexey Belkin Venemaalt ja rühma Damir Skok Horvaatiast. My Brand Espirit’i kasvataja ja omanik on Haita-Maarit Zahharov (kennel My Brand, Eesti).

Kuldne retriiver TERRA ANTYDA SANI NEW PRINCE OF HEART (3.aastane) on uus Soome Võitja’2010, oli ka Tõu Parim ja Rühmavõistluse III. Tema kasvatajaks on Mairi Siimon (kennel Terra Antyda, Eesti) ja omanik Helena Varjamo (kennel Daily Rays, Soome). Kuldseid oli kokku 85; hindas kohtunik Elina Tan-Hietalahti Soomest.

Kuldne retriiver ROYAL DUCHESS DE BOSCRDINI (9.kuune, juuniorklass) on uus Soome Juuniorvõitja’2010, Parim Emane-2 ja sai FIN SERT-i. Tema omanikuks on Kersti Paju (kennel Siimline’s, Eesti) ja Merike Kalle (kennel Double Flame, Eesti), kasvatajaks Óscar Ferraz (kennel Boscardini, Portugal).

Veel suurepäraseid tulemusi:

Kuldne retriiver GREENHILLS’ COOPER oli Parim Isane-3, sai FIN resSERT-i ja resCACIB-i. Tema omanikud on  Kersti Paju (kennel Siimline’s, Eesti) ja Priit Alekand, kasvataja Anne Virtanen (kennel Greenhill’s, Soome).

Nova Scoti retriiver LAUVSTUAS INDIAN PEPPER (tšempionklassi isane) oli Parim Isane-2. Tema omanikud on Riin Kooli-Kõnnussaar ja Teet Kõnnussaar (kennel Cloudburst’s, Eesti), kasvatajad on Anne-Lise ja Eivind Holte (kennel Lauvstua, Norra). Tollereid osales näitusel 50; hindas kohtunik Eeva Rautala Soomest.

Rahvusvaheline näitus “Soome Võitja 2010” toimus 12.detsembril 2010 Helsingis.
Pildid: Soome Kennelliit (FIN W koerad), Anncharlott Burman (labradoride ring) ja kennel Double Flame (FIN JW).

Palju õnne võitjatele!

Categories: näitus, rahvusvaheline näitus, tulemused, varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2019/09/12

Comments are closed.