3. november, 2019

ERTÜ kalender tuleb taas!

Ootame Teie pilte fotokonkursile!

Fotokonkursi reeglid

  • Konkursile võib esitada vaid fotosid, mille autor ise ollakse.
  • Autor ei pea olema ERTÜ liige.
  • Üks autor võib esitada kuni 3 pilti.
  • Fotol peab olema kujutatud retriiveri tõugu koera (labradori retriiver, kuldne retriiver, siledakarvaline retriiver, kiharakarvaline retriiver, chesapeake bay retriiver ja/või nova scotia retriiver).
  • Fotoga kaasa tuleb lisada foto autori nimi, pildil oleva koera/koerte tõug ja koera ametlik nimi, mis on tõutunnistusel.
  • Esitatud foto suurus peab olema vähemalt 1MB ning formaat .jpg, .jpeg või .png.
  • Esitatud fotod peavad olema horisontaalis (landscape).

Kuhu saata?

Fotod tuleb saata e-posti aadressile ertykonkurss(ät)gmail.com hiljemalt 09.11.2019

Fotode esitamiseks võib saata ka lingi fotode veebiaadressile (nt. Dropbox vms).

Hääletamine

Konkursile esitatud fotodest, olenevalt laekunud piltide arvust, valivad korraldajad välja ~30 parimat pilti, mis lisatakse ERTÜ Facebooki lehele kõigile vaatamiseks ja hindamiseks (hiljemalt 11.11.2019).

Hääletus on anonüümne – pildi autor ja pildil oleva koera/koerte nimi avaldatakse peale hääletuse lõppu – ja toimub kuni 17.11.2019

Suurima häälte arvuga (like’dega) 11 fotot lähevad ERTÜ 2020.a kalendrisse. Lisaks saab koha kalendris ka sponsori lemmikfoto (12).

Kaanefoto valivad korraldajad (13). Igalt autorilt läheb kalendrisse AINULT üks suurima häältearvuga foto.

Auhinnad

Iga kalendrisse pääseva foto autor saab auhinnaks ERTÜ 2020. aasta seinakalendri ning koerale kingituse meie sponsorilt, lemmikloomapood MINU KOER.

NB!

Korraldajad jätavad endale õiguse mitte lubada konkursile hindamiseks pilte, mis on madala kvaliteediga või vales formaadis või millega ei kaasne reeglites nõutud informatsiooni foto autori ning pildil oleva koera/koerte kohta.

Konkursil osaledes nõustud, et ERTÜ võib konkursile esitatud fotosid tasuta kasutada oma kodulehel, Facebooki lehel ning Facebooki ürituste juures.

Categories: ühing
Viimane uuendus: 2019/11/03

Comments are closed.