11. märts, 2018

Palju õnne tublidele Eesti kasvatajatele eduka esinemise puhul mainekal Cruftsi näitusel!

Mairi Siimoni 14-kuune kuldne retriiver I´m Terra Antyda Eliza tuli võitjaks kolmes klassisJunior, Yearling, Undergraduate. Näitusel osales kokku 592 kuldset retriiverit, mis tegi seekord kuldsetest kõige rohkemaarvulisema tõu.

Suurepärase tulemuse tegi samuti Kalvo Kriiski 8-aastane kiharakarvaline retriiver Gypsy’s Soul Osbert, kes valiti tõu parimaks veteraniks ja oli reserve-best IsaneOleme tohutult uhked teie üle!


Cruftsi näitusest

Crufts on Inglismaal toimuv maailma suurim rahvusvaheline koertenäitus, mis toimub juba alates 1891.aastast. Näitus on ära jäänud vaid I ja II maailmasõja ajal.

Nimetus Crufts on tulnud näituse asutaja, “koera kookide” (küpsiste) müüja, Charles Cruft’i järgi.

Cruftsil osalemiseks peab koer saavutama teatud kindlal rahvusvahelisel näitusel tiitli parim emane või parim isane või parim juunioremane või parim juuniorisane. Cruftsi kvalifikatsiooninäituseks on näiteks ka meie “Eesti Võitja”.

  • Tänavune näitus toimus 8.-11. märtsil 2018 Birminghami NEC näitusehallides.
  • Kokku osales ~27 000 koera eri riikidest, neist 3623 väljastpoolt Inglismaad.
  • Eestist osales 16 koera.
  • Külastajaid oli eelmisel aastal ca 160 000.
  • Neljal näitusepäeval oli peale erinevate tõugude võimalik veel jälgida agility, kuulekuse, lendpalli ja paljude teiste alade võistlusi ning demonstratsioone.
  • Näitust korraldab Inglismaa kennelorganisatsioon The Kennel Club.
Categories: näitus, varia

Warning: Undefined variable $u_date in /data01/virt4399/domeenid/www.retriiverid.ee/htdocs/wp-content/themes/Erty/single.php on line 39
Viimane uuendus: 2022/10/18

Comments are closed.