13. veebruar, 2006

Aeg: 12.02.2006.
Koht: Tallinn.
Kohtunikud: labradorid – Marlene & David Hepper (UK), ülejäänud retriiverid – Lilian Hanniste.
Osales 91 koera.

Beebiklass 4-6 kuud

Isased
Emased
1. TP B Yankee Goodwill Nikol At Reval Dream
i: Linjor Widh Master, e: Hennings Mill American Idol, om: Natalja Stankevitš, Eesti”

Kutsikaklass 6-9 kuud

Isased
Emased
1. VSPK Bosse
i: Tsarodei Wellington
e: Hedy
om.: Svante Nõmmik, Eesti
1. TPK BIS-2 Wizrd’s Creek Quiet Moon
i: Blak Floyd Apple-Jack
e: Preton Luna
om: R & T Raun & Kaarin Kaur, Eesti
2. Dulsinea
: Tsarodei Wellington
e: Hedy
om: Annika Velthut, Eesti
3. Paunvere Ainus Susanna
i: Paunvere Ambrosius
e: Wizard’s Creek Eliza
om: Triin Kuusk, Eesti
4. Reval Dream Playmate
i: Blak Floyd Apple-Jack
e: Reval Dream Ecstatic Mood
om: Natalja Rešetnikova, Eesti

Juuniorklass 9-18 kuud

Isased
Emased
SP1 TPJ JSERT PI-2 My Brand Love Mission
i: Loresho Love Mail
e: My Brand Design By Angestel
om: Tõnis Meriste, Eesti
SP1 VSPJ JSERT Forest Fan Kybele
i: Tealway Ali At Bubbling
e: Countrylove’s Chocolat
om.: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
SP2 Fine Label Liberty Lennon
i: Rocheby Smocescreen
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Helen Vihtol, Eesti
SP2 Wizard’s Creek Pia Desideria
i: Strongline’s Dalwhinnie
e: Wizard’s Creek Hufflepuff Brownie
om: Merle Holmberg, Soome
SP3 Adventurer’s Labyrinth
i: Follies Storm Pertel
e: Strongline’s Unknow
om: Jaana Railamaa, Soome
SP3 Black Floyd Bella
i: Sheenaron Merry Soul Mate
e: Black Floyd Angel
om.: Ave Eero, Eesti
SP4 Nipntuck Happy Days
i: Dickendall Amberlyn U Never Know
e: Nipntuck Miss American Pie
om.: Pia Itkonen, Soome
SP4 Pilgrim’s Pal Palmira
i: Loresho Love Mail
e: Wizard’s Creek Clementine
om.: Tamara Vaiser, Eesti

Veteraniklass

Isased
Emased
SP1 TPV Ann-Elisabeth’s Ella EST V CH
i: Loresho Ozzie
e: Afrodite
om: Tiina Tiitus, Eesti

Noorteklass 15-24 kuud

Isased
Emased
SP1 SER4 Fine Label Antique
i: Porto Lab Of Francos Valley
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Raul Aarn, Eesti
SP1 SER4 PE-4 Mallorn’s Rosabrandy EST LV RUS JCH LV JW-05 EST JW-05
i: Vision’s ‘m Able
e: Rosanan La Rosa
om: Laura Erik & Haita-Maarit Silk, Eesti
SP2 Wise And Wonderful Of Tintagel Winds
i: The Famous Big Dic Of Tintagel Winds
e: Rainbows End Of Tintagel Winds
om: Elena Veklich, Venemaa
SP2 Forest Fan Isolde
i: Countrylove’s East Of Eden
e: Forest Fan Amanda
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
SP3 Forest Fan Junior
i: Reval Dream Casanova Magic Power
e: Forest Fan Drusilla
om: Aleksei Shkretov, Eesti
SP3 Tweedledum Pink Floyd
i: Mailiksen Gentleman
e: Tweedledum Curtain Call
om.: Tiina Tiitus, Eesti
SP4 Reval Dream Mercury
i: Reval Dream Casanova Magic Power
e: Peter Bear Dove Dreamer
om: Eve Viilup, Eesti
SP4 Tweedledum Pearljam
i: Mailiksen Gentleman
e: Tweedledum Curtain Call
om.: Märt Kunder & Tiina Tiitus, Eesti

Avaklass

Isased
Emased
SP1 SER3 SERT PI-4 Follies No Kidding
i: Cricklecreek Cruising Along
e: Rosanan Ice Follies
om: Helena & Anna-Liisa Kaitila & Tiina Korkalainen, Soome
SP1 SER3 PE-3 Mallorn’s Elysee EST LV LTU BALT JCH BALT JW-04
i: Mambrino’s Triumph
e: Mallorn’s Xanadu
om.: Anu Honkapirtti & Haita-Maarit Silk, Eesti
SP2 Guidelines Chunga’s Revenge
i: Winnie’s Frank Zappa
e: Guidelines Welladay
om: Virgilijus Bumbulis, Leedu
SP2 Loresho Kiwiat Bubbling
i: Bubbling Picasso
e: Mallorn’s Chocolate Magic
om: Annaliisa Harjukari, Soome
SP3 Bubbling Xerox
i: Mallorn’s Toblerone
e: Bubbling Me-Oh-My
om: Gea Mühlberg, Eesti
SP3 Mallorn’s Terracotta FIN JW-03
i: Tjotte’s Broken Arroe
e: Mallorn’s Mmm Marabou
om: Anu Honkapirtti & Haita-Maarit Silk, Eesti
SP4 Midnight Escape
i: Mallorn’s Valentine
e: Loijalhart Heigh-Ho Dear Heart
om.: Svetlana Filimonova, Venemaa

Kasutusklass

Isased
Emased
SP1 SER1 VSP PI-1 Follies Imperial Eagle
i: Tweedledum Crispy Duck
e: Follies Wood Lark
om: Olga Potemkina, Venemaa
SP1 SER1 PE-1 TP SERT BIS-2 My Brand Deep In Heart
i: Trendmaker’s Tycoon
e: Dolly
om: Roberta Erelt, Eesti
SP2 Countrylove’s East of Eden
i: Tsarodej Headmaster
e: Beechcroft’s Country Girl
om: Margus Merima ja Monica Sikk, Eesti
SP2 Black Floyd Angel
i: Chancellor Merry
e: Ann-Elisabeth’s Ella
om.:Tiina Tiitus, Eesti
SP3 Reval Dream Cinderella Fairytale EST LV LTU BALT JCH EST LV LTU BALT RUS CH Forest duck III j
i: Castelduff Quick Silver
e: Blondess Empire Businesslady
om: Helen Vihtol, Eesti

Tšempioniklass

Isased
Emased
SP1 SER2 PI-3 Loresho Love Mail EST LV LTU BALT BLR CH
i: Mailiksen Gentleman FIN W-03
e: Loresho Get On
om: Haita-Maarit Silk & Riina Koris, Eesti
SP1 SER2 PE-2 Hill Height’s Ocean Princess EST JCH EST CH EST W-03 BALT W-03
i: Bubbling Picasso
e: Hill Height’s Marbella FIN EST CH
om: Evelin Heinlo, Eesti
SP2 Huckleberry Finn Gorska Fantazja BALT CH
i: Rocheby Smokescreen
e: Beza Arka Iti
om: Virgilijus Bumbulis, Leedu
SP2 Follies I Love Lucy FIN CH
i: Tweedledum Crispy Duck
e: Follies Wood Lark
om: Helena ja Anna-Liisa Kaitila, Soome
SP3 Strongline’s Dalwhinie FIN CH
i: Adventurer’s Ev’ry Which Way
e: Strongline’s Xy
om: Jaana Railamaa & Anu Kitula, Soome
SP3 Dora Andora Okeanas
i: Bubbling Picasso
e: Sharon Gorska Fantazja
om: Daina Siekstyte-Valkeriene, leedu
SP4 Paunvere Ambrosius EST V CH
i: Bubbling Churchill INT EST FIN CH
e: Donna
om: Merlin Mesak, Eesti
SP4 Countrylove’s Chocolat EST V CH
isa: Loresho Ozzie INT AM FIN CH
ema Beechcroft Country Girl
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Kasvatajaklass

BIS-2 Kennel My Brand, Haita-Maarit Silk, Eesti
SP2 Kennel Fine Label, Helen Vihtol, Eesti
SP3 Kennel Forest Fan, Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Järglasteklass

SP1 BIS-1 Reval Dream Cinderella Fairytale EST LV LTU BALT JCH EST LV LTU BALT RUS CH
Forest duck III j, i: Castelduff Quick Silver, e: Blondess Empire Businesslady, om: Helen Vihtol, Eesti
SP2 Loresho Love Mail EST LV LTU BALT BLR CH, i: Mailiksen Gentleman FIN W-03, e: Loresho Get
On, om: Haita-Maarit Silk & Riina Koris, Eesti
SP3 Reval Dream Casanova Magic Power EST LV LTU BALT JCH EST LTU RUS BLR CH, i: Castleduff Quick Silver, e: Blondess Empire Businesslady, om.: Natalja Stankevitš, Eesti

Paaride võistlus

SP1 BIS-2 Mallorn’s Chocomania & Mallorn’s Terracotta, om: Anu Honkapirtti & Haita-Maarit Silk, Eesti
Saarmasaba võistlus
1. Mallorn’s  Arctic Bramble, i: Trendmaker’s Tycoon , e: Mallorn’s Poison FIN CH,
om: Haita-Maarit Silk & Marju Kiris, Eesti

Chesapeake Bay retriiverid (2):

Avaklass

Isased
Emased – Females
VH Chestnut Hills Jolly Roger
i: Chestnut Hills Riptide Td
e: Chestnut Hills Queen Anns Lace
om: Carita Sulkava, Soome

Tšempioniklass

Isased
Emased
SP1 SER1 PE-1 TP SERT Batzi’s Cape Hooper FIN CH SV CH NORD W-03-05 SV-05 V-04-05
i: Caroway’s Sweep Went Wast
e: Double Coat’s Exorcett
om: Satu Virtaranta, Soome

Nova Scotia retriiver (2):

Avaklass

Isased
Emased
SP1 SER1 PI-1 TP SERT Artur Sirius Pro BALT W-04 LTU W-04
i: Tueholt Red Cyrus
e: Akea Tosti
om: Pia Takkunen, Soome
SP1 SER1 PE-1 VSP SERT Decoymans Piper Roxane LTU JW-05
i: Melanitta Mixenmatch Of Decoymans
e: Decoymans Piper Isobella
om: Pia Takkunen, Soome

Tšempioniklass

Isased
Emased
SP1 SER1 PE-1 TP SERT Batzi’s Cape Hooper FIN CH SV CH NORD W-03-05 SV-05 V-04-05
i: Caroway’s Sweep Went Wast
e: Double Coat’s Exorcett
om: Satu Virtaranta, Soome

Siledakarvalised retriiverid (7):

Noorteklass 15-24 kuud

Isased
Emased
SP1 Mei Dan Häxpipa
i: Aughnaleck Red Robin
e: Mei Dan Calvados
om: Mirja Taima-Katainen & Nada Kajander, Soome

Avaklass

Isased
Emased
SP1 SR PI-1 TP SERT BIS-1 Chiccoxen Happy Hooligan EST J CH
i: Toffedreams Tamnavulin FIN CH
e: Chiccoxen All My Loving FIN CH
om: Aet Toose, Eesti
SP1 SER4 PE-4 Flatkiss Angel Reef
i: Flatts Ninas Ragazzi
e: Pepperment Elegant Lucia
om.: Ulla Nuutinen, Soome

Kasutusklass

Isased
Emased
SP1 SER3 PE-3 Almanza Cyberspace
i: Almanza Sharp Shooter I
e: Almanza Mad About Chocolate
om: Gunilla Sundberg, Rootsi

Tšempioniklass

Isased
Emased
SP1 SER2 PI-2 Almanza Certain Timing FIN CH SV NORD CH
i: Cariena’s Thirtyfour-Four
e: Almanza Mad About Chocolate
om: Ulla Pietarinen, Rootsi
SP1 SER1 PE-1 VSP SERT Birkebo Lenten Rose Wendy FIN CH
i: Birkebo Black Candy’s Winner
e: Westering Lenten Rose
om: Carita Sulkava, Soome
SP2 SER2 PE-2 Pepperment My Miss Mystery FIN CH EST JV02
i: Jevreidas Kampt
e: Pepperment Charming Elvira
om: Christina Kiuru & Kimmo Virta, Soome

Kiharakarvalised retriiverid (3):

Kutsikaklass 6-9 kuud

Isased
Emased
1. TPK EAH Gypsy’s Soul Heartbreaker
i: Curlicue’s Sherlock Holms
e: Vimpulan Uskalias Ulrika
om.: Kalvo Kriisk, Eesti

Avaklass

Isased
Emased
SP1 SER1 TP SERT PI-1 BIS-3 Gypsy’s Soul Esquire EST LV JCH
i: Caballus Kittiwake
e: Vimpulan Uskalias Ulrika
om.: Iris Kangur, Eesti
SP1 SER1 VSP SERT PE-1 Gypsy’s Soul Estella EST LV JCH BALT JW-04
i: Caballus Kittiwake
e: Vimpulan Uskalias Ulrika
om.: Nele Laanemäe & Kalvo Kriisk Eesti

Lisavõistlused:

Laps ja koer

  1. Elina Dimitrijeva
  2. Remo Palu

Juunior Händler

  1. Grete Mark

Juunior Händler

  1. Grete Mark
  2. Albert Valge
  3. Paula Juurik
  4. Marta Liisa Suitslepp

Juunior Händler

  1. Leena Izmestjeva
  2. Eliise Rebane
  3. Sara Tuominen

Seenior Händler

  1. Mari-Liis Rihkrand
  2. Haita-Maarit Silk
  3. Monica Sikk
  4. Külli Ragel
Categories: erinäitus, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.