9. veebruar, 2004

Aeg: 08.02.2004.
Koht: Tallinn.
Kohtunikud: labradorid – Keith Wallington (UK), sileda-ja kiharakarvalised retriiverid – Tiina Illuka (SIN), kuldsed retriiverid – Roy Maynard (UK).

Labradori retriiverid (87 koera):

TP, BIS – Countrylove’s Chocolat, kohtunik Keth Wallington, BOS Willows Dante

Isased beebiklass:

Emased beebiklass:

1/1 TPB STORMLEY ANAKA
sünd: 12.08.2003
i: Stormley Karlos
e: Stormley Haley
kasv.: M. B. Booth, Suurbritannia
om.: Ilona Araja, Läti

Isased kutsikaklass:

Emased kutsikaklass:

1/1 TPK HUCKLEBERRY FINN GORSKA FANTAZJA
sünd 16.06.2003
i: Rocheby Smoxescreen
e: Beza, kasv: Beata Radomska, Poola
om: Virgilijus Bumbulis, Leedu
1/1 VSPK ANNABELLE
sünd: 16.05.2003
i: Follies Storm Pertel INT FIN EST CH FIN W 01 NORD W 01
e: Juht Donatella
kasv.: Riho Jürvetson & Kaia Sirkel, Eesti
om.: Riho Jürvetson & Kaia Sirkel, Eesti
2/2 CAESAR
sünd 03.08.2003
i: Reval Dream Casanova Magic Power EST LT LV BALT JCH, EST RUS BLR LT CH
e: Bereta
kasv: Annela Lett, Eesti
om: Siret-Kai Mäenurm, Eesti
1/2 ADVENTURER’S YOURS TRULY
sünd 31.07.2003
i: Countrylove’s Choose Me
e: Mallorn’s Aniara
kasv: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome
om: Pia Itkonen, Soome
2/3 ADVENTURER’S XCUSE M’SAYIN
sünd 25.07.2003
i: Countrylove’s Choose Me
e: Adventurer’s Enioy The Ride
kasv: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome
om: Hardi Nigulas, Eesti
1/3 AMANDA
sünd: 16.05.2003
i: Follies Storm Pertel INT FIN EST CH FIN W 01 NORD W 01
e: Juht Donatella
kasv.: Riho Jürvetson & Kaia Sirkel, Eesti
om.: Gea Leppik, Eesti
2/4 ADVENTURER’S XARELL-O
sünd 25.07.2003
i: Countrylove’s Choose Me
e: Adventurer’s Enioy The Ride
kasv: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome
om: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome
1/4 LATTINA HOPE ABIGALE ALWILL
sünd: 06.08.2003
i: Sweettrees Aprilfool LV LTU JCH LV CH
e: Bonflower Dantina
kasv.: Tina Šulce & O. Bahmane, Läti
om: Tina Šulce & I. Abele, Läti

Isased juuniorklass:

Emased juuniorklass:

1/1 VSPJ, Jun SERT FOREST FAN GREIT
sünd: 27.04.2003
i: Adventurer’s Noble Knight EST V CH
e: Forest Fan Amanda
kasv.: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
om.: Kerli Lõhmussaar, Eesti
1/1 TPJ Jun SERT TSARODEJ ROSANNA
sünd 30.12.2002
i: Rosanan Earl Of Roses FIN CH
e: Tsarodej Pretty Panda
kasv: Riitta Ajanto, Soome
om: Riitta Ajanto, Soome
1/2 LANCELOT
sünd: 30.09.2002
i: Mallorn’s Arcturus
e: Sulli, kasv.: Hedda Lippus, Eesti
om.: Hedda Lippus & Haita-Maarit Silk & Rutt Roosileht, Eesti
1/2 MY BRAND DEEP IN HEART
sünd: 08.01.2003
i: Trendmaker’s Tycoon, NL CH NORD W 99
e: Dolly EST LTU CH EST W 02
kasv.: Haita-Maarit Silk, Eesti
om: Roberta Erelt, Eesti
1/3 BUBBLING XEROX
sünd 11.04.2003
i: Mallorn’s Toblerone
e: Bubbling My-Oh-Me FIN MVA
kasv: Maria Swanljung, Soome
om: Gea Mühlberg, Eesti
1/3 FOREST FAN GERTRUD
sünd. 27.04.2003
i: Adventurer’s Noble Knight EST V CH
e: Forest Fan Amanda
kasv. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
om. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
1/4 BALIN
sünd: 30.09.2002
i: Mallorn’s Arcturus
e: Sulli
kasv.: Hedda Lippus, Eesti
om.: Egon Stankevits, Eesti
1/4 FOREST FAN GERBERA
sünd. 27.04.2003
i: Adventurer’s Noble Knight EST V CH
e: Forest Fan Amanda
kasv. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
om. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Isased avaklass:

Emased avaklass:

1/1 PI-2 SERT TSARODEJ TIMBERLAY
sünd 21.04.2002
i: Tweedledum Against Allodds
e: Tsarodej Popcorn FIN EST CH, FIN V-01, FIN JV-00
kasv: Riitta Ajanto, Soome
om: Riitta Ajanto, Soome
1/1 PE-2 PRETON LUNA EST LV LTU BALT JCH LTU JW-03
sünd 06.07.2002
i: Weathertop El Nino AM CH
e: Beechcroft’s Perfect Charm BRA CH
kasv: Alexandre Chanan, Brasiilia
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/2 LORESHO LIBERTY
sünd 21.02.2002
i: Mailiksen Gentleman FIN W-03
e: Loresho Get On
kasv: Annaliisa Harjukari, Soome
om: Annaliisa Harjukari, Soome
1/2 MALLORN’S CLOUDBERRY
sünd 14.10.2001
i: Trendmaker’s Tycoon NL CH NLV CV-99 NORD W-99
e: Mallorn’s Poison FIN CH
kasv: Anu Honkapirtti, Soome
om: Anu Honkapirtti & Riin Kooli-Kõnnussaar, Eesti
1/3 COUNTRYLOVE’S EAST OF EDEN
sünd 15.03.2001
i: Tsarodej Headmaster
e: Beechcroft’s Country Girl
kasv: Pia Itkonen, Soome
om: Margus Merima, Eesti
1/3 KORA ARMANI DIVINA
sünd 20.09.2001
i: Belle Armani Of The Music Forest
e: Brenda Gaivene
kasv: J. Vilutyte, Leedu
om: Ramune Ruseckiene, Leedu
1/4 LORESHO LOVE MAIL
sünd 21.02.2002
i: Mailiksen Gentleman FIN W-03
e: Loresho Get On
kasv: Annaliisa Harjukari, Soome
om: Haita-Maarit Silk & Riina Koris, Eesti
1/4 TSARODEJ CIOCCOLATA
sünd 06.08.2002
i: Mallorn’s Arcturus
e: Tsarodej Italian Dream
kasv: Riitta Ajanto, Soome
om: Riitta Ajanto, Soome

Isased kasutusklass:

Emased kasutusklass:

1/1 PI-3 LEGRAN
sünd 06.08.2000
i: Strongline’s Comrade
e: Zhelaju Udachi Milisa
kasv: E. Skorobogatova, Venemaa
om: M. Ukhov, Venemaa
1/1 PE-3 KLARISSA
sünd 18.08.2002
i: Willows Dante LV EST LTU INT CH Forest Duck
e: Katariina
kasv: Tiina Pärn, Eesti
om: Heiki Kolk, Eesti
1/2 TAWASTWAY’S PRIVATE EYE FIN CH FIN JW-01
sünd 09.10.2000
i: Tawastway’s Fooling Around INT FIN EST CH WW-98 SW-98 ESTW-99 FINW-00
e: Strongline’s Knock On Wood INT FIN S CH FIN JVA
kasv: Päivi Hoffren, Soome
om: Jarmo Luostarinen, Soome
1/2: ELGUS SELLY LUUN sünd 22.11.2000
i: LV LTU EST BLR CH Stormley Furgus
e: Jukont Elfa
kasv & om: Laura Medniece, Läti
1/3 STORMLEY FURGUS LVJ LV LTU EST BLR BALT CH Forest duck, Blood scent
sünd 18.01.1999
i: Stormley Hamish With Harrop
e: Stormey Pippa
kasv: M. B. Booth, Suurbritannia
om: Ilona & Naina Araja, Läti

Isased tšempioniklass:

Emased tšempioniklass:

1/1 VSP PI-1 WILLOWS DANTE INT BALT CH LVW-00,02 BALT JW-99
sünd 10.09.1998
i: Willows Winston Churchill
e: Powhatan Cara
kasv: L.Lagerqvist, Rootsi
om: Tina Šulce, Läti
1/1 TP PE-1 BIS COUNTRYLOVE’S CHOCOLAT EST V CH
sünd. 25.03.2001
i: Loresho Ozzie INT AM FIN CH
e: Beechcroft Country Girl
kasv. Pia Itkonen, Soome
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eest
1/2 BLACK FLOYD APPLE-JACK EST LV LTU BALT JCH EST LV CH BALT JW-03 LV W-03 EST W-03
sünd 21.04.2001
i: Chancellor Merry INT CAN AM FIN EST CH
e: Ann-Elisabeth’s Ella EST CH
kasv: Tiina Tiitus, Eesti
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/2 BUBBLING SHEBA FIN MVA
sünd 18.10.2000
i: Carpenny Walpole GB SH CH
e: Bubbling Me-Oh-My FIN MVA
kasv: Maria Swanljung, Soome
om: Riitta Ajanto, Soome
1/3 REVAL DREAM CASANOVA MAGIC POWER BALT JCH RUS BLR EST LTU CH
sünd 16.07.2001
i: Castleduff Quick Silver INT RUS BLR LTU SLO CH
e: Blondess Empire Businesslady RUS UA MOL LTU EST CH
kasv: Natalja Stankevitš, Eesti
om.: Natalja Stankevitš, Eest
1/3 SHARON GORSKA FANTAZJA LTU CH
sünd 10.04.2001
i: King Pields Kilien
e: Boothgates Colour Scheme
kasv: Beata Radomska, Poola
om: Virgilijus Bumbulis, Leedu
1/4: EST CH DUPLONAS GAIVENE EST LV CH
sünd. 16.01.00
i: LV LTU EST BALT INT CH Forest Duck Utopie Of Lucifers Delight
e: LTUJ CH Betsi-II Gaivene
kasv: R. Miškiniene, Leedu
om. Anneli Jürgenson, Harjumaa
1/4 MALLORN’S ANIARA FIN CH
sünd 22.09.2000
i: Mallorn’s Shenandigan FIN CH
e: Boothgates Miz Showbusiness FIN CH
kasv: Anu Honkapirtti, Soome
om: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome

Isased veteraniklass:

1/1 TP VET / BOB VET: EST CH HIRSIPIRTIN IKIOMA sünd 31.01.1993
i: INT FR CH Foreign Affair Du Penhoeat
e: Hirsipirtin BB
kasv: Ritva Tervo, Soome
om: Natalja Stankevitš & Viktor Serebrjakov, Harjumaa

Järglasteklass:

1/1 ADVENTURER’S NOBLE KNIGHT EST V CH
sünd 20.02.2001
i: Chancellor Merry CAN AM FIN EST INT CH
e: Mellows Killing Fantasy FIN EST CH
kasv: Jaana Railamaa, Soome
om: Raija & Taavi Raun, Eesti

Kasvatajaklass:

1/1 BIS kasvatajaklass KENNEL FOREST FAN , Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
1/2 KENNEL WIZARD’S CREEK , Raija & Taavi Raun, Eesti

Saarmasaba võistlus:

WIZARD’S CREEK ISIS
sünd.18.02.2003
i: Beechcroft’s Study In Black
e: Black Floyd Alicudi
kasv. Taavi & Raija Raun, Eesti
om: Taavi & Raija Raun, Eesti

Kiharakarvalised retriiverid (5):

Kutsikaklass

Isased:
Emased:
1/1 TP K BIS kutsikas GYPSY’S SOUL ESQUIRE
sünd: 03.07.2003
i: Caballus Kittiwake FIN EST CH EST W 03 BH JK 1
e: Vimpulan Uskalias Ulrika EST LV JCH
kasv: Kalvo Kriisk, Eesti
om: Iris Kangur, Eesti
1/1 VSP K GYPSY’S SOUL ESTELLA
sünd: 03.07.2003
i: Caballus Kittiwake FIN EST CH EST W 03 BH JK 1
e: Vimpulan Uskalias Ulrika EST LV JCH
kasv.: Kalvo Kriisk, Eesti
om.: Nele Laanemäe & Kalvo Kriisk, Eesti
1/2 GYPSY’S SOUL EFENDI
sünd: 03.07.2003
i: Caballus Kittiwake FIN EST CH EST W 03 BH JK 1
e: Vimpulan Uskalias Ulrika EST LV JCH
kasv.: Kalvo Kriisk, Eesti
om.: Horret Karema, Eesti
1/2 GYPSY’S SOUL EVITA
sünd: 03.07.2003, ID 968000001130928, must, i: Caballus Kittiwake FIN EST CH EST W 03 BH JK 1, e: Vimpulan Uskalias Ulrika EST LV JCH, kasv.: Kalvo Kriisk, Eesti, om.: Triin Ojamaa, Kentmanni 18-48, 10116 Tallinn

Avaklass

Isased:
Emased:
2/1 VIMPULAN USKALIAS ULRIKA EST JCH
sünd 09.09.2001
i: FIN CH Caballus L’Bimbo
e: FIN CH Vimpulan Vilma Villikko
kasv: Paula Käsnänen-Koivuporras, Soome
om: Kalvo Kriisk, Eesti

Siledakarvalised retriiverid (3):

Juuniorklass

Isased:
Emased:
1/1 TPJ Jun SERT MOONSTRUCK LOVELY TO LOOK
sünd 24.10.2002
i: Moonstruck Daradevil
e: Moonstruck Notorius
kasv: Jansson C., Drottsgard Ch. Rootsi
om: Sigita Pileckyté, Leedu

Avaklass

Isased:
Emased:
1/1 PE-1 VSP SERT PIKESTAR’S FATEFUL FANTASY
sünd 10.03.02
i: Comics Acapulco FIN CH, N CH, FIN V-01, KBHV-01, SV-00, NORD V-01
e: Jolly-Jambalay INT FIN EST LV CH
kasv: Pirkko Oinonen, Soome
om:Pirkko Oinonen, Soome

Tšempionklass

Isased:
Emased:
1/1 PI-1 TP SERT PIKESTAR’S BEST-SELLER
sünd 06.12.1997
i: Almanza Darjeeling SW-94 BELG W-95
e: Jolly-Jambalay INT FIN EST LV CH
kasv: Pirkko Oinonen, Soome
om:Satu Ristseppä, Soome
 –
Categories: erinäitus, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.