9. juuni, 2011

4. juunil 2011 toimus Tallinnas Kalevi staadionil Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingu korraldatud kõikide retriiveri tõugude erinäitus.

Vaata tõugude tulemusi:


Piltide autor: Jonaistė Jusionytė (Leedu). Veel pilte leiab tema avalikust albumist Facebookis.

BEST IN SHOW tulemused:

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff, Holland

BIS-1 Siimline's Theodor

BIS-1 Siimline’s Theodor

Koht Tõug Nimi Omanik
I kuldne retriiver Siimline’s Theodor Priit Alekand, Eesti
II siledakarvaline retriiver Flat Power High Crimes Johanna Lehtonen, Soome
III kiharakarvaline retriiver Yangopark Hi Flyer Maija Päivärinta, Soome
IV labradori retriiver Adventurer’s Taittinger Sanna Tammi & Jaana Railamaa, Soome
nova scotia retriiver Nitric Jumpstart My Heart Riin Kooli-Kõnnusaar & Teet Kõnnussaar, Eesti

Juunioride BIS

Kohtunik: Anne-Berith Waskaas, Norra

Koht Tõug Nimi Omanik
I siledakarvaline retriiver Blackleaders’s Holeinone Miia Nyrhilä, Soome
II labardori retriiver My Brand June Bug Haita-Maarit Zahharov & Britta Puusepp, Eesti
III kuldne retriiver Rogerwiek O’Pinkerly Otto Rait Kerro & Margot Tamberg, Eesti
IV kiharakarvaline retriiver Gypsy’s Soul Ornella Gunta Gusane, Läti

Veteranide BIS

Kohtunik: Anne-Berith Waskaas, Norra

Koht Tõug Nimi Omanik
I kuldne retriiver Gladtail Heaven Sent Markku Smolander, Soome
II siledakarvaline retriiver Noan Arkin Mus Musculus Akane Miura, Soome
III labradori retriiver Adventurer’s Quo Vadis Sanna Tammi, Soome

Kutsikate BIS

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff, Holland

Koht Tõug Nimi Omanik
I labradori retriiver Perfect Sweet Dream Break Every Rule Gredi Pikani, Eesti
II kuldne retriiver Nenuoramos Always Be Angel Dream Krista Tooming & Margot Tamberg, Eesti
III siledakarvaline retriiver Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja, Eesti

Beebide BIS

Kohtunik: Anne-Berith Waskaas, Norra

Koht Tõug Nimi Omanik
I kuldne retriiver I’m Terra Antyda Extra Hope Mairi Siimon & Aivo Martjak, Eesti
II labradori retriiver Baikal Legend Ere Pool, Eesti

Kasvatajate BIS

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff, Holland

Koht Tõug Nimi Omanik
I siledakarvaline retriiver Flat Power Anu-Eerika & Kimmo Vorobjev, Soome
II kuldne retriiver Rogerwiek Krista Tooming, Eesti
III labradori retriiver Adventurer’s Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome

Paaride BIS

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff, Holland

Koht Tõug Koerte nimed Omanik
I kiharakarvaline retriiver Yangopark Hi Flyer & Engadin Star’s Diva Maija Päivärinta, Soome
kuldne retriiver Star Light Son Blue Lagoon & Star Light Son Best In Show Pirgit Pai, Eesti

Labradori retriiverid(49):

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff (Holland)

Beebiklass

Isased(1)
Emased(0)
TP BEEBI, EAH, BIS-2 BEEBI Baikal Legend

Kutsika klass

Isased(2)
Emased(2)
1 EAH, VSP KUTS Mallorn’s Acapulco Clam Digger 1 TP KUTS, EAH, BIS-1 KUTS
Perfect Sweet Dream Break Every Rule
2 EAH Adventurers Road To Morocco 2 EAH Keep Smiling Molto Bene

Juuniorklass

Isased(6)
Emased(11)
VSP JUN, JSERT Wizards Creek Bossy Mo TP JUN, JSERT, PE-4, BIS-2 JUN
My Brand June Bug
vh/2 Wizards Creek Charmer At Soldalen sp/2 Lab’SPB Infinity At Kompanija
vh/3 My Brand River Stone sp/3 Latakia Anglable
vh/4 Lab’SPB Viloet Dream sp/4 Escudo Dolbia Saturday Night Fever

Veteranklass

Isased(0)
Emased(1)
TP VET, BIS-3 VET Adventurer’s Quo Vadis

Noorteklass

Isased(2)
Emased(3)
sp/1, PI-4 Macita’s Indy Caracas sp/1 Lada Okeanas
vh/2 Rocheby Black Star sp/2 Vicky Donna Okeanas
vh/3 Mallorns’ Divine

Avaklass

Isased(4)
Emased(5)
sp/1, PI-2, SERT Ariko Koyu Bis sp/1, PE-2 Follies Maryland
sp/2 Elvendor Elf The Second sp/2 American Dream For Lab’SPB
vh/3 Merrilow Damaskus sp/3 Forest Fan Rhea Rosaria
vh/4 Rocheby Military Two Step vh/4 Adventurer’s Undurraga

Kasutusklass

Isased(2)
Emased(3)
sp/1, PI-2 Show Me The Way DJ Mister Chocolate sp/1 Royal Brown Bethany Bell
sp/2 Inamorato Norman Erik Kerk sp/2 Gilbron Pride One Sweet Bon-Bon

Tšempionklass

Isased(1)
Emased(5)
TP, PI-1, BIS-4 Adventurers Taittinger PE-1, VSP, SERT, Mallorn’s Esencia
sp/2 , PE-3 Trendmaker’s I’m Cute
sp/3 Adventurers Vitis Labrusca
sp/4 Inamorato Santa Maria Del Fiore

Kasvatajaklass

TP KASV, BIS-3 KASV Adventurer’s

Siledakarvalised retriiverid(18):

Kohtunik: Anne-Berith Waskaas (Norra)

Kutsikaklass

Isased(1)
Emased(1)
1 EAH VSP KUTS Starworker’s Risky Business TP KUTS BIS-3 KUTS Valneriz Divine Queen

Juuniorklass

Isased(1)
Emased(6)
TP JUN, JSERT, PI-2, BIS-1 JUN Blackleaders Holeinone VSP JUN, JSERT, PE-4 Blackleaders Hall Of Fame
sp/2 Kvicksans Time Of My Life
sp/3 Blackleaders Hidden Crystal
sp/4 Flat Power Waitig For Love

Veteranide klass

Isased(0)
Emased(1)
TP VET, PE-2, BIS-2 VET Noan Arkin Mus Musculus

Tšempioniklass

Isased(4)
Emased(4)
VSP, PI-1, Flat Power Super Male TP, SERT, PE-1, BIS-2 Flat Power High Crimes
sp/2, PI-3 Noan Arkin Sitta Neumayer sp/2, PE-3 Flat Power Milos Daughter
sp/3, PI-4, SERT Flat Power Against The Law sp/3 Flatts Red Line Cafe
sp/4 Flat Power Choctaw Brave sp/4 Sniffens My Prerogative

Kasvatajaklass

TP KASV, BIS-1 KASV Kennel Flat Power

Kiharakarvalised retriiverid(9):

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff (Holland)

Juuniorklass

Isased(0)
Emased(1)
TP JUN, JSERT, PE-2, BIS-4 JUN Gypsy’s Soul Ornella

Avaklass

Isased(1)
Emased(2)
sp/1, PI-2 Gypsy’s Soul Lancelot PE-1, SERT, VSP Engadin Stars Diva
vh/2 Curly Cottage Jezebell

Kasutusklass

Isased(1)
Emased(0)
sp/1, PI-3  Anatnaq Does Everything

Tšempionklass

Isased(1)
Emased(1)
TP, PI-1, SERT, BIS-3 Yangopark Hi Flyer sp/1, PE-3 Laseland Betty Brclay
sp/2, PI-4 Gypsy’s Soul Lludd

Parim paar

TP PAAR, BIS-1 PAAR Yangoprak Hi Flyer & Engadin Star’s Diva

Nova scoti retriiverid(5):

Kohtunik: Gera Toeters-Riethoff (Holland)

Juuniorklass

Isased(1)
Emased(1)
h/1 Trindy’s So Long A La Ace vh/1 Irwlend Baltic Diamond

Noorteklass

Isased(0)
Emased(1)
TP, PE-1, SERT Nitric Jumpstart My Heart

Avaklass

Isased(0)
Emased(1)
sp/1, PE-2 Hulivilin Give And Take
Categories: erinäitus, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.