1. juuni, 2004

Aeg: 31.05.2004.
Koht: Saue, Harjumaa.
Kohtunik: Mary Wiest, USA.
Näitusel osales 67 koera.

Isased beebiklass:

Emased beebiklass:

1/1 TPB MALLORN’S ELYZEE
sünd: 13.12.2003
i: Mambrino’s Triumph
e: Mallorn’s Xanadu
kasv: Anu Honkapirtti, Soome
om: Anu Honkkapirtti & Haita-Maarit Silk, Eesti

Isased kutsikaklass:

Emased kutsikaklass:

1/2 VSPK BOSSE
sünd 15.10.2003
i: Reval Dream Casanova Magic Power
e: Kalevi Bessi
kasv: Lembi Kalling, Eesti
om: Virve Kõiv, Eesti
1/1 TPK PAUNVERE JULIETTE
sünd: 11.11.2003
i: Loresho Love Mail
e: Dolly
kasv: Heiki Jaanuska, Eesti
om: Eduard Tani, Eesti
2/2 FOREST FAN HOLLENBOLL
sünd 14.10.2003
i: Lennu
e: Juht Aleena
kasv: Maarika ja Gustav Lauringson, Eesti
om: Meelis Tatter, Eesti
1/2 STRONGLINE’S KEY QUESTION
sünd: 23.10.2003
i: Strongline’s Goblin
e: Strongline’s Piggywiggy
kasv: Tiina Rantanen, Soome
om: Koit Latik, Eesti
2/3 THROWSTONE TAXFREE
sünd: 18.09.2003
i: Poolstead Parker
e: Lenches Abba
kasv.: Kennel Throwstone, Itaalia
om.: Monica Sikk & Margus Merima, Eesti

Isased juuniorklass:

Emased juuniorklass:

1/1 VSPJ J-SERT BUBBLING XEROX
sünd 11.04.2003
i: Mallorn’s Toblerone
e: Bubbling Me-Oh-My
kasv: Maria Swanljung, Soome
om: Gea Mühlberg, Eesti
1/2 TP JUN SERT MY BRAND DEEP IN HEART
sünd: 08.01.2003
i: Trendmaker’s Tycoon, NL CH NORD W 99
e: Dolly EST LTU CH EST W 02
kasv.: Haita-Maarit Silk, Eesti
om: Roberta Erelt, Eesti
1/2 REVAL DREAM GOOD LUCK
sünd: 06.04.2003
i: Utopie of Lucifers Delight
e: Reval Dream Antarica Secret Love
kasv.: Natalja Stankevitš, Eesti
om.: Jelena Vasjutina & Natalja Stankevitš, Eesti
1/2 FOREST FAN GINGER
sünd: 27.04.2003
i: Adventurer’s Noble Knight
e: Forest Fan Amanda
kasv.: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
om.: Anneli Katkosilt, Eesti
1/3 REVAL DREAM IDAHO
sünd: 06.04.2003
i: Hirsipirtin Ikioma
e: Reval Dream Brigitta Sunny Girl
kasv.: Natalja Stankevitš, Eesti
om.: Ivar Alas, Keila
1/3 FOREST FAN GERTRUD
sünd. 27.04.2003
i: Adventurer’s Noble Knight EST V CH
e: Forest Fan Amanda
kasv. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
om. Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
1/4 ADVENTURER’S XCUSE M’SAYIN
sünd 25.07.2003
i: Countrylove’s Choose Me
e: Adventurer’s Enioy The Ride
kasv: Jaana Railamaa & Juhani Heikniemi, Soome
om: Hardi Nigulas, Laagri
1/4 MY BRAND DOUBLETROUBLE
sünd: 08.01.2003
i: Trendmaker’s Tycoon, NL CH NORD W 99
e: Dolly EST LTU CH EST W 02
kasv.: Haita-Maarit Silk, Eesti
om: Kristina Kaljulaid, Eesti

Isased avaklass:

Emased avaklass:

1/1 PI-1 VSP SERT LORESHO LOVE MAIL
sünd 21.02.2002
i: Mailiksen Gentleman
e: Loresho Get On
kasv: Annaliisa Harjukari, Soome
om: Haita-Maarit Silk & Riina Koris, Eesti
1/1 PE-1 TP SERT HILL HEIGHT’S OCEAN PRINCESS
sünd 04.10.01
i: Bubbling Picasso
e: Hill Height’s Marbella
kasv: Margit & Timo Penttinen, Soome
om: Evelin Heinlo, Eesti
1/2 DUFFY
sünd 01.03.2001
i: Juht Cupido
e: Donna
kasv: Heiki Jaanuska, Eesti
om: Margus Merima, Eesti
1/2 BLACK FLOYD ANGEL
sünd 21.04.01
i: Chancellor Merry
e: Ann-Elisabeth’s Ella
kasv: Tiina Tiitus, Eesti
om: Tiina Tiitus, Eesti
1/3 COUNTRYLOVE’S EAST OF EDEN
sünd 15.03.2001
i: Tsarodej Headmaster
e: Beechcroft’s Country Girl
kasv: Pia Itkonen, Soome
om: Margus Merima, Eesti
1/3 PRETON LUNA
sünd 06.07.2002
i: Weathertop El Nino AM CH
e: Beechcroft’s Perfect Charm BRA CH
kasv: Alexandre Chanan, Brasiilia
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/4 BEST DANDŽET BARRO-BENO
sünd 10.04.2002
i: Efron Best
e: Dandžet Nensija Ringla
kasv: V. Everte, Läti
om: Sandra Skuja, Eesti
1/4 MALLORN’S ARCTIC BRAMBLE
sünd 14.10.2001
i: Trendmaker’s Tycoon
e: Mallorn’s Poison
kasv: Anu Honkapirtti, Soome
om: haita-Maarit Silk & Marju Kiris, Eesti

Isased tšempioniklass:

Emased tšempioniklass:

1/1 PI-2 BLACK FLOYD APPLE-JACK EST LV LTU BALT JCH EST LV CH BALT JW-03 LV W-03 EST W-03
sünd 21.04.2001
i: Chancellor Merry
e: Ann-Elisabeth’s Ella
kasv: Tiina Tiitus, Eesti
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/1 PE-2 COUNTRYLOVE’S CHOCOLAT EST V CH
sünd. 25.03.2001
i: Loresho Ozzie INT AM FIN CH
e: Beechcroft Country Girl
kasv. Pia Itkonen, Soome
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
1/2 ADVENTURER’S NOBLE KNIGHT EST V CH
sünd 20.02.2001
i: Chancellor Merry
e: Mellows Killing Fantasy
kasv: Jaana Railamaa, Soome
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/2 REVAL DREAM CINDERELLA FAIRYTALE EST LTU LV BALT JCH RUS CH
sünd. 16.07.01
i: Castelduff Quick Silver
e: Blondess Empire Businesslady
kasv: Natalja Stankevitš, Eesti
om: Helen Vihtol, Eesti
1/3 MALLORN’S COCONUT EST LV LTU BALT CH
sünd 16.06.2000
i: Master of Chocolate Du Tailles Madame
e: Mallorn’s Chocolate Magic
kasv: Anu Honkkapirtti, Soome
om: Raija & Taavi Raun, Eesti
1/4 WILLOWS DANTE INT BALT CH LVW-00,02 BALT JW-99
sünd 10.09.1998
i: Willows Winston Churchill
e: Powhatan Cara
kasv: L.Lagerqvist, Rootsi
om: Tina Šulce, Lätisünd. 16.01.00

Järglasteklass:

1/1 ADVENTURER’S NOBLE KNIGHT EST V CH
sünd 20.02.2001
i: Chancellor Merry CAN AM FIN EST INT CH
e: Mellows Killing Fantasy FIN EST CH
kasv: Jaana Railamaa, Soome
om: Raija & Taavi Raun, Eesti

Kasvatajaklass:

1/1 KENNEL WIZARD’S CREEK, Raija & Taavi Raun, Eesti
1/2 kasvatajaklass KENNEL FOREST FAN , Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
2/3 KENNEL REVAL DREAM, Natalja Stankevitš, Eesti

Saarmasaba võistlus:

MALLORN’S ELYZEE
sünd: 13.12.2003
i: Mambrino’s Triumph
e: Mallorn’s Xanadu
kasv: Anu Honkapirtti, Soome
om: Anu Honkkapirtti & Haita-Maarit Silk, Tallinn

Juunior händler:

1.-2. JANE JASINSKAITE , sünd. 25.05.1988>
1.-2. MAARJA KÕRV , sünd. 23.03.1989
Categories: erinäitus, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.