28. august, 2005

Aeg: 27.08.2005.
Koht: Tallinn.
Kohtunik: Laura Dedering, USA.
Osales: 65 labradori retriiverit.

Isased beebiklass:

Emased beebiklass:

1. TPB Fine Label Liberty Lennon
i: Rocheby Smokescreen
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Helen Vihtol, Eesti
1. VSPB Wizard’s Creek Pia Desideria
i: Strongline’s Dalwhinnie
e: Wizard’s Creek Hufflepuff Brownie
om: Merle Holmberg, Soome
2. My Brand Love Mission
i: Loresho Love Mail
e: My Brand Design By Angestel
om: Tõnis Meriste, Eesti
2. My Brand Love Story
i: Loresho Love Mail
e: My Brand Design By Angestel
om: Haita-Maarit Silk & Marianne Sarapuu, Eesti
3. Fine Label Lord Lancelot
i: Rocheby Smokescreen
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Kaili Veske, Eesti
4. My Brand Love FM
i: Loresho Love Mail
e: My Brand Design By Angestel
om: Mirja Helen Lillemets, Eesti

Isased kutsikaklass:

Emased kutsikaklass:

1. TPK EAH My Brand Blizzard
i: Loresho Love Mail
e: Dultsinea
om.: Marta Liisa Suitslepp, Eesti
1. VSPK EAH My Brand Beloved
i: Loresho Love Mail
e: Dultsinea
om.: Marge Goldberg-Talts, Eesti
2. My Brand Snowberry
i: Rocheby Smokescreen
e: My Brand Deep In Heart
om: Marina Makrjakov, Eesti
2. EAH Pilgrim’s Pal Penelope
i: Loresho Love Mail
e: Wizard’s Creek Clementine
om: Triinu Napseppa, Eesti
3. Black Floyd Bigwig
i: Sheenaron Merry Soul Mate
e: Black Floyd Angel
om: Mari Viik, Eesti
3. My Brand Ballerina
i: Loresho Love Mail
e: Dultsinea
om.: Kirke Maar, Eesti
4. Black Floyd Belle
i: Sheenaron Merry Soul Mate
e: Black Floyd Angel
om: Helen Gull, Eesti
4. My Brand Symphony
i: Rocheby Smokescreen
e: My Brand Deep In Heart
om: Haita-Maarit Silk & Miina Kallikorm, Eesti

Isased juuniorklass:

Emased juuniorklass:

1. VSPJ JSERT Forest Fan Iron Man
i: Countrylove’s East Of Eden
e: Forest Fan Amanda
om: Carmen Pajuste, Eesti
1. TP TPJ JSERT PE-1 Wizard’s Creek Lth Edition In Black
i: Beechcroft’s Study In Black
e: Preton Luna
om.: Taavi & Raija Raun, Eesti
2. Reval Dream Mercury
i: Reval Dream Casanova Magic Power
e: Peter Bear Dove Dreamer
om: Eve Viilup, Eesti
2. Forest Fan Jaspis
i: Reval Dream Casanova Magic Power
e: Forest Fan Drusilla
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
3. Wizard’s Creek Merlin
i: Tealway Ali At Bubbling
e: Wizard’s Creek Dreamcatcher
om: Tiimar Laine, Eesti
3. Tweedledum Pink Floyd
i: Mailiksen Gentleman FIN W-03
e: Tweedledum Curtain Call
om: Tiina Tiitus, Eesti
4. Forest Fan Kerberos
i: Tealway Ali At Bubbling
e: Countrylove’s Chocolat EST V CH
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti
4. Forest Fan Iron Lady
i: Countrylove’s East Of Eden
e: Forest Fan Amanda
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Isased veteraniklass:

1. TPV Juht Bingo
i: Carlos
e: Freda West-Ambra
om: Märten Vaikmaa & Mari-Ly Lesk, Eesti

Isased noorterklass:

Emased noorteklass:

1. PI-3 Reval Dream Lottery Day After Day
i: Hirsipirtin Ikioma
e: Reval Dream Ecstatic Mood
om: Reet Siilats, Eesti
1. SERT PE-2 Mallorn’s Elysee
i: Mambrino’s Triumph
e: Mallorn’s Xanadu
om.: Anu Honkapirtti & Haita-Maarit Silk, Eesti
2. PI-4 Fine Label Arthurus
i: Porto Lab Of Francos Valley
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Jana Vain, Eesti
2. Strongline’s Key Question
i: Strongline’s Goblin
e: Strongline’s Piggywiggy
om: Koit Latik, Eesti
3. Punapakan Viirus
i: Ukko
e: Punapakan Omppu
om: Endel Pank, Eesti
3. Forest Fan Happy
i: Lennu
e: Juht Aleena
om.: Krista Karu, Eesti
4. Fine Label Aaliyah
i: Porto Lab Of Francos Valley
e: Reval Dream Cinderella Fairytale
om: Ilona Senetskaja, Eesti

Isased avaklass:

Emased avaklass:

1. Adventurer’s Xcuse M’Sayin
i: Countrylove’s Choose Me
e: Adventurer’s Enioy The Ride
om: Hardi Nigulas, Eesti
1. PE-3 Black Floyd Angel
i: Chancellor Merry
e: Ann-Elisabeth’s Ella
om: Tiina Tiitus, Eesti
2. Bubbling Xerox
i: Mallorn’s Toblerone
e: Bubbling Me-Oh-My
om: Gea Mühlberg, Eesti
2. My Brand Deep In Heart
i: Trendmaker’s Tycoon
e: Dolly
om: Roberta Erelt, Eesti
3. Countrylove’s East of Eden
i: Tsarodej Headmaster
e: Beechcroft’s Country Girl
om: Margus Merima, Eesti
3. Forest Fan Ginger
i: Adventurer’s Noble Knight
e: Forest Fan Amanda
om: Anneli Katkosilt, Eesti
4. Reval Dream Gentleboy
i: Utopie Of Lucifers Delight
e: Reval Dream Antarica Secret Love
om.: Anna-Kristiina Jõe, Eesti
4. Deep Run Dunaway’s Cadette
i: Pleasurethyme’s Sebastian
e: Blackamoor’s Luzianne
om: Kersti Paju & Stephen Dunaway, Eesti

Isased kasutusklass:

Emased kasutusklass:

1. Wizard’s Creek Francesca
i: Adventurer’s Noble Knight
e: Renita
om: Taavi & Raija Raun, Eesti

Isased tšempioniklass:

Emased tšempioniklass:

1. VSP PI-1 Loresho Love Mail EST LV LTU BALT BLR CH
i: Mailiksen Gentleman
e: Loresho Get On
om: Haita-Maarit Silk & Riina Koris, Eesti
1. PE-4 Hill Height’s Ocean Princess ESTJ CH EST CH EST W-03 BALT W-03
i: Bubbling Picasso
e: Hill Height’s Marbella
om: Evelin Heinlo, Eesti
2. PI-2 Paunvere Ambrosius EST V CH
i: Bubbling Churchill
e: Donna
om: Merlin Mesak, Eesti
2. Countrylove’s Chocolat EST V CH
isa: Loresho Ozzie
ema Beechcroft Country Girl
om: Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Kasvatajaklass:

1. Kennel Forest Fan, Maarika & Gustav Lauringson, Eesti

Saarmasaba võistlus:

1. My Brand Deep In Heart

LISAVÕISTLUSED

Laps ja koer
1. Liisa Meriste
Juunior Händler
1. Aleksandra Filippova
Juunior Händler 10-13 a
1. Aleksandra Filippova
2. Marta Liisa Suitslepp
Juunior Händler 14-17 a
1. Eliise Rebane
2. Leeba Izmestjeva
3. Jane Jasinskaite
Seenior Händler
1. Külli Ragel
Categories: erinäitus, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2015/11/20

Comments are closed.