16. juuni, 2019

8. juunil 2019 toimus taaskord Kutsikate & Veteranide Show kuhu olid oodatud kõikide retriiveritõugude esindajad. Meie selle aastaseks kohtunikuks oli Mirja Aro (kennel Aprilmist) Soomest! See näitus oli ideaalne võimalus harjutamiseks ja näitusemeluga sotsialiseerumiseks, kohtumaks vanade sõpradega ja leidmaks uusi toredaid sõpru.

Suurepärane on ka see, et Hageri rahvamaja pere oli taas meid oma hoovile lubanud ning meie armas mitteametlik näitus toimus taas Raplamaal, imekaunis ja hubases Hageri rahvamaja pargis.

Kutsikate & Veteranide Show super-super sponsoriks oli ka sel aastal Tabasalu lemmikloomade kauplus MINU KOER, kes pani välja auhinnakoti kõikidele osalejatele. Nende kohta rohkem infot leiad siit: www.minukoer.ee

Selle aastase näituse ametlikuks fotograafiks oli Ivi Triin, kes jäädvustas kutsikashow’d ka eelmisel aastal.

Lisainfo: pilleriin.sepp(ät)gmail.com, +372 5331 0975  (Pille-Riin Sepp).

Tulemused

Registreeringud: 80 koera, 5 paari, 10 kasvatajaklassi, 8 last ja 4 meest.

Fotod (autor Ivi-Triin Vahera):
https://public.fotki.com/ivitriinv/dog-shows/retriiverite-kutsik-1/

Laps & Koer:

1. RAHEL-ELIS VIIKSALU
2. BRIANA SOFIA TALVING
3. NICOLE NÄREP
4. KÄRT ALAS

Mees & Koer:

1. ERKKI VIIKSALU
2. MARGUS MERIMA
3. ERIK-STEVEN VIIKSALU
4. TIIT TAMMARU

BEST IN SHOW:

1. STANROPH SNOW STORM (veteran, kuldne retriever) omanik Mari-Liis Rihkrand
2. PERFECT SWEET DREAM BREAK EVERY RULE (veteran, labradori retriever) omanik Gredi Pikani
3. PERFECT SWEET DREAM RULES FOR FOOLS (beebi, kuldne retriever) omanik Gredi Pikani
4. JUST MY BRIGELLA BROOK (juunior, kuldne retriever) omanik Eneli Hein

BEST IN SHOW PAAR:

1. PRAMENTOS EARTH STAR DIAMOND & PRAMENTOS PINK STAR DIAMOND (labradori retriiver) om Pille-Riin Sepp

BEST IN SHOW KASVATAJA:

1. PRAMENTOS (labradori retriever) om Pille-Riin Sepp
2. SOFT SOUL (kuldne retriever) om Mari-Liis Rihkrand

PARIM SAARMASABA

MY BRAND HOUSE OF THE RISING SUN om Kersti Kuusk, Haita-Maarit Zahharov

KULDNE RETRIIVER:

ISASED BEEBIKLASS

1. EAH, VSP Beebi RINGOKRIS SUNNE MINARDIL om Anzelika Tirusk, Eesti
2. EAH RINGOKRIS SUNNE MENELDOR om Heili Einasto, Inga Sild, Eesti

EMASED BEEBIKLASS

1. EAH, TP Beebi ROGERWIEK PYRAMID OF GIZA Krista Tooming, Eesti
2. EAH RINGOKRIS MELIAN LORELIE om Heili Einasto, Inga Sild, Eesti
3. RINGOKRIS SUNNE MALINALDA om Heili Einasto, Inga Sild, Eesti
4. RINGOKRIS SUNNE MELEONA om Sigrid Aasma, Eesti

EMASED KUTSIKAKLASS

1. EAH, TP Kutsikas LAKEBROOK BELIEVE IN CHASING DREAMS om Jaana Järveoja, Eesti
2. EAH DEYA DEAR IZ STOLITSY URALA om J.Peganova, A.Peganov, Eesti
3. NORDICSKY SPARKLING AMELIA D AIX om Nele Hellstein-Mau ja Kadri Kont-Kontson, Eesti
4. NORDICSKY SPARKLING ADELA D AIX om Kadri, Reili & Kaarel Kont-Kontson, Eesti

ISASED JUUNIORIKLASS

1. SP, VSP Juunior MEIEPERE EX MACHINA om Tiit Tammaru, Eesti
2. SP NAVILIS NEW FEELING om Anneli Kurval ja Pirgit Pajumäe, Eesti
3. VH RINGOKRIS RAYMUR NARDO om Kristi Leedjärv, Eesti

EMASED JUUNIORIKLASS

1. SP, TP Juunior, BIS IV JUST MY BRIGELLA BROOK om Eneli Hein, Eesti
2. SP SOFT SOUL JOY AND PRIDE om Mari-Liis Rihkrand, Eesti
3. VH RINGOKRIS RAYMUR NEROLI om Terje Mei, Eesti
4. VH PUSCHIN’S MAGIC MARIGOLD om Kadri Kont-Kontson, Eesti

ISASED NOORTEKLASS

1. SP, TP Noor SOFT SOUL INSPIRED BY KINDNESS om Mari-Liis Rihkrand, Eesti
2. SP SOFT SOUL HEART OF SPIRIT om Anne Veerpalu, Eesti
3. SP STAR LIGHT SON BRANDON om Anneli Kurval, Eesti

EMASED NOORTEKLASS

1. SP, VSP Noor SOFT SOUL HEART OF LOVE om Jaana Järveoja, Eesti
2. VH WINDWOOD’S LADY IN RED om Pille Kurm, Eesti

ISASED VETERANIKLASS

1. SP, TP Veteran, BIS I STANROPH SNOW STORM om Mari-Liis Rihkrand, Eesti
2. SP TENFIELD TORI om Heili Einasto, Eesti
3. SP TREBELL TICKET TO RIDE om Inga Sild, Heili Einasto, Eesti

EMASED VETERANIKLASS

1. SP, VSP Veteran TRAMIN RHYANNA om Heili Einasto, Inga Sild, Eesti
2. SP ROGERWIEK LADY LAVINIA om Krista Tooming, Eesti

PAARIDE VÕISTLUS

1. TP Paar TREBELL TICKET TO RIDE & TRAMIN RHYANNA om Inga Sild, Heili Einasto, Eesti
2. RINGOKRIS SUNNE MENELDOR & RINGOKRIS SUNNE MALINALDA om Inga Sild, Heili Einasto, Eesti

KASVATAJAKLASS

1. TP Kasvataja, BIS II Kasvataja SOFT SOUL om Mari-Liis Rihkrand, Eesti
2. RINGOKRIS om Inga Sild, Heili Einasto, Eesti

LABRADORI RETRIIVER / LABRADOR RETRIEVER

ISASED BEEBIKLASS

1. EAH, VL, TP Beebi, BIS III PERFECT SWEET DREAM RULES FOR FOOLS om Gredi Pikani, Eesti
2. EAH MY BRAND DISCO FEVER om Helena Sabiin, Eesti
3. EAH MY BRAND DISCO INFERNO om Kati Raudla, Eesti
4. EAH WATERFRIEND HEAD OVER WATER om Maria Grigorjeva, Eesti

EMASED BEEBIKLASS

1. EAH, VL, VSP Beebi MY BRAND DISCOVER THE WORLD om Haita-Maarit Zahharov, Kersti Kuusk, Eesti
2. EAH ZOFIA DIAMOND APLABRADORS om Gea Leppik, Eesti

ISASED KUTSIKAKLASS

1. EAH, TP Kutsikas PRAMENTOS EARTH STAR DIAMOND om Pille-Riin Sepp, Eesti
2. EAH NORBON HILL VERMUT om Maria Kappi, Eesti
3. PRAMENTOS OCEAN DREAM DIAMOND om Pille-Riin Sepp, Eesti
4. FOREST FAN DAREIOS om Reeli Kuhi-Thalfeldt, Reet Sepp, Eesti

EMASED KUTSIKAKLASS

1. EAH, VSP Kutsikas PRAMENTOS PINK STAR DIAMOND om Mai-Liis Tammpere, Pille-Riin Sepp, Eesti
2. EAH PRAMENTOS MILLENIUM STAR DIAMOND om Reilika Viiksalu, Pille-Riin Sepp, Eesti
3. FOREST FAN DAPHNE om Reeli Kuhi-Thalfeldt, Kristel Kallas, Eesti
4. FOREST FAN DEMETER om Reeli Kuhi-Thalfeldt, Merli Kuklas, Eesti

ISASED JUUNIORIKLASS

1. VH NORBON HILL PURE DRIVE om Kadri-Liis Teetlaus, Eesti
2. VH ELVENDOR ELF THE SEVENTH om Anu Šois, Eesti
3. VH UNFORGOTTEN MAGIC BELLA MARE om Gredi Pikani, Teele Juursalu Eesti
4. H SWEETY LAND CHEWIE LOYAL SHAGGY om Triin Teresa Veensalu, Eesti

EMASED JUUNIORIKLASS

1. SP, TP Juunior ELVENDOR ENTEL TENTEL om Monica Merima, Margus Merima, Eesti
2. SP NORBON HILL PURE FANTASY om Maria Kappi, Jelena Mannik, Eesti
3. SP PERFECT SWEET DREAM MIRACLE IN MAY om Gredi Pikani, Tiina Kramp, Eesti
4. VH MY BRAND STAR ALLIANCE om Haita-Maarit Zahharov, Keiju-Karin Rinne, Eesti

EMASED NOORTEKLASS

1. SP, TP Noor, parim saarmasaba MY BRAND HOUSE OF THE RISING SUN om Haita-Maarit Zahharov, Kersti Kuusk, Eesti

ISASED VETERANIKLASS

1. SP, VSP Veteran LADY’S CREW NIGHT RIDER om Merle Holmberg, Karin Harkmaa, Eesti

EMASED VETERANIKLASS

1. SP, TP Veteran, BIS II PERFECT SWEET DREAM BREAK EVERY RULE om Gredi Pikani, Eesti
2. SP GILBRON PRIDE ONE SWEET BON-BON om Maria Kappi, Eesti
3. SP ELVENDOR ELF THE THIRD om Monica Merima, Margus Merima, Eesti
4. SP SILRONRAY’S CERISE om Monica Merima, Margus Merima, Eesti

PAARIDE VÕISTLUS

1. TP Paar, BIS I Paar PRAMENTOS EARTH STAR DIAMOND & PRAMENTOS PINK STAR DIAMOND om Pille-Riin Sepp
2. UNFORGOTTEN MAGIC BELLA MARE & PERFECT SWEET DREAM BREAK EVERY RULE om Gredi Pikani, Eesti
3. PRAMENTOS POLAR STAR DIAMOND & PRAMENTOS MILLENIUM STAR DIAMOND om Reilika Viiksalu, Pille-Riin Sepp, Eesti

KASVATAJAKLASS

1. TP Kasvataja, BIS I Kasvataja PRAMENTOS om Pille-Riin Sepp, Eesti
2. PERFECT SWEET DREAM om Gredi Pikani, Eesti
3. NORBON HILL om Maria Kappi, Eesti

SILEDAKARVALINE RETRIIVER:

ISASED NOORTEKLASS

1. SP, TP Noor ROYAL BROWN BUTTERSCOTCH SQUARE om Signe Juhkama, Eesti

NOVA SCOTIA RETRIIVER / NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER

ISASED KUTSIKAKLASS

1. EAH, TP Kutsikas MAPLEFOX HEY CRAZY REDHAWK om Triinu Haller, Eesti

EMASED JUUNIORIKLASS

1. SP, TP Juunior IRWLEND LAULEV LOTA om Rebeka Gabor, Eesti
2. SP IRWLEND IMEILUS INGEMARI om Marleen Mang, Eesti

Ajakava

Alates 10:00 – Saab kätte numbrid ja toimub pisteline vet.kontroll. Oma numbrile saab järele tulla kogu näituse aja.

10:30 Näitusetrenn, Maarja Kalma: “Mida peab ringis tegema? Mida hindab kohtunik?”

11:00 Hindamise algus (kokku 80 koera + 5 paari + 10 kasvatajaklassi).

Kuldne retriiver (32 koera + 2 paari + 4 kasvatajaklassi).

~13:30 retriiverite tõuomase töö demonstratsioon: Maria Grigorjeva ja Pille Kurm.

14:00 Lisavõistlused:

Laps & Koer – 8 osalejat.

Mees & Koer – 4 osalejat.

Hindamine jätkub:

Labradori retriiver (44 koera + 3 paari + 6 kasvatajaklassi).

*Peale tõu lõppu toimub saarmasaba võistlus, kus valitakse näituse parim, labradorile tõuomaseim saba.

Siledakarvaline retriiver (1 koer)

Nova Scotia retriiver (3 koera)

BEST IN SHOW Paar – osalevad Tõugude parimad paarid.
BEST IN SHOW Kasvataja – osalevad Tõugude parimad kasvatajad.
BEST IN SHOW – päeva kaunima koera valimine, kus osalevad korraga kõikide tõugude Tõu Parima tiitli saanud beebid, kutsikad, juuniorid, noored ja veteranid.

Mida kaasa võtta?

Võta näitusele kaasa

  • hea tuju,
  • koera vet. pass,
  • koerale joomiseks kauss ja vesi,
  • maiused premeerimiseks,
  • oma armas(ad) retriiver(id),
  • pere ja muud sõbrad.

Näitus toimub välitingimustes, seetõttu palume riietuda vastavalt ilmastikule. Rahvamaja hoovis on üsna palju ruumi, seega soovitame võimalusel võtta kaasa koerale puur, et ta ooteajaks sinna puhkama panna, võimaluse ja/või soovi korral võtta kaasa ka endale pealtvaatamiseks tool. Pargis, üsna ringi lähedal, on võimalik istuda ka puupinkidel.

Kohapeal on toitlustamas Irise kohvik, kes pakub värskeid burgereid ja küpsetisi suvekohvik/toiduhaagisest. Kuna hetkel veel kaarditerminal suvekohvikus puudub, siis palume varuda sularaha!

Näitus on pealtvaatajatele tasuta! – Kõik sõbralikud inimesed ja koerad on oodatud!

Palume koristada oma koera järelt!

NB! Osalejatel, kes maksavad kohapeal – tasuda saab vaid sularahas – palume kaasa võtta võimalikult täpne raha.

Täname!

Sponsorid

 


Registreerimine kuni 31.05.2019. / REGISTREERIMINE ON LÄBI. KOHAPEAL REGISTREERUMIST EI TOIMU.

Hindamisklassid

beebiklass – vanuses 4-6 kuud,

kutsikaklass – vanuses 6-9 kuud,

juuniorklass – vanuses 9-18 kuud

noorteklass – vanuses 18-24 kuud

veteraniklass – alates 8. eluaastast

paaride võistlus – klassis hinnatakse ühele omanikule või samasse pesakonda kuuluvat ning ühe händleri poolt esitatavat, samatõulist isasest ja emasest koerast koosnevat paari.

kasvatajaklass – võistlevad kasvatajad samatõulise 3-5 koerast koosneva kasvandike rühmaga, kõik osalevad koerad peavad olema registreeritud näitusele ning võivad olla samast pesakonnast. Kasvatajaklassi registreerumine toimub automaatselt ning on tasuta.

LAPS ja KOER võistlus – osaleda saavad kuni 14. aastased (k.a.) lapsed. Kui osalejaid on palju, võib korraldaja jagada lapsed kahte vanuserühma – nooremad ja vanemad.

MEES ja KOER võistlus – osaleda saavad üle 15. aastased.


Lisavõistlusel (laps & koer ja mees & koer) osalev koer, ei pea eelnevalt osalema näitusel, ega olema retriiver!

Registreerimine

Registreerida saab kuni 31.05.2019, peale seda vaid erikokkuleppel korraldajaga.

KOERA REGISTREERIMINE (BEEBI, KUTSIKAS,NOOR, JUUNIOR, VETERAN)
PAARI REGISTREERIMINE
LAPS JA KOER VÕISTLUS
MEES JA KOER VÕISTLUS

* Kui mingil põhjusel ei saa ONLINE´s registreeruda, võtke palun ühendust korraldajaga ja leiame Teie murele lahenduse: pilleriin.sepp(ät)gmail.com.

NB! Registreerimisele on vajalik lisada maksekorraldus, mille suurus peab olema kooskõlas alltoodud tähtaegadega, kohapeal sularahas tasumine toimub vaid erikokkuleppel korraldajaga.

Registreerimishinnad

(Sulgudes olev registreerimistasu kehtib ERTÜ ja liikmesklubi liikmetele)

-05.05. 06.05-31.05.
KOER (Beebid, kutsikad, juuniorid, noored, veteranid) 17 € (12 €) 25 € (20 €)
Paaride võistlus 8 € (3 €) 10 € (5 €)
Üle 10. aastased veteranid TASUTA TASUTA
Laps ja koer võistlus 10€ 10€
Mees ja koer võistlus 10€ 10€
Kasvatajaklass TASUTA TASUTA
  • Kasvatajaklassi registreerimine toimub automaatselt.

5+ KOERA ERIPAKKUMINE: Registreerides korraga 5 või enam endale kuuluvat koera, kehtib soodushind 10.- koer (koerad ei pea olema samast pesakonnast). Registreerides 5 või enam koera ONLINE´s peavad registreerimised saabuma ühel päeval!

Pank:

  • MTÜ EESTI RETRIIVERITE TÕUÜHING
  • SWEDBANK
  • EE842200221014171209
  • Maksekorraldusele märkida: kutsikashow 2019, koera nimi ja omaniku nimi (lisavõistusele registreerides kutsikashow 2019 ning lisavõistluse nimi)

NB! Registreerimisele on vajalik lisada maksekorraldus, mille suurus peab olema kooskõlas ülaltoodud tähtaegadega, kohapeal sularahas tasumine toimub vaid erikokkuleppel korraldajaga.

Oluline teada

Näituse toimkonnal on vajadusel õigus teha kohtuniku muudatus.
Näituse toimkonnal on vajadusel õigus muuta näituse asukohta.
Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip).
Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt EKL nõuetele.

Lisainfo: pilleriin.sepp(ät)gmail.com, +372 5331 0975  (Pille-Riin Sepp).

Asukoht

Categories: kutsikate ja veteranide show, näitus, tulemused
Viimane uuendus: 2019/06/17

Comments are closed.